• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » کمین پرسپولیس درخشان برای منصوریان/ اولین شوک کوچک به استقلال!
  کد خبر : 1923552

  برخورد با بختیار چگونه است؟

  کمین پرسپولیس درخشان برای منصوریان/ اولین شوک کوچک به استقلال!

  علیرضا منصوریان با آزمایشی روبروست به نام بختیار رحمانی که اگر برخورد مناسبی با او صورت نگیرد ممکن است استقلال به پرسپولیس حمید درخشان شبیه شود.

  ۲۱۰۰۰۴۳

  درست از لحظه ای که بختیار رحمانی چسب های دور دستش را به زمین کوبید و بدون عبور از منطقه تعویض، سرخود به سمت رختکن ورزشگاه ثامن حرکت کرد خیلی از هواداران فوتبال می خواستند بدانند که برخورد منصوریان با او چگونه خواهد بود؟ آن هم منصوریانی که هفته ای یک بار از کی روش تعریف می کند و خودش را کپی او معرفی می کند.

  کی روش روی کین را هم از منچستر بیرون کرد کاپیتان افسانه ای اولدترافورد را. در کتاب خاطرات فرگوسن از قول سر آلکس نوشته شده که  کین می خواست بیشتر از یک بازیکن باشد و کی روش این را فهمید و به این ترتیب او را کنار گذاشتیم.

  منصوریان اما آیا می تواند با بختیاری را که عمر مفیدش در استقلال به ده هفته فوتبال نرسیده برخوردی داشته باشد؟ مسلما این برخورد اخراج از تیم نیست اما اگر برخورد جدی با این بازیکن نشود. پرسپولیس حمید درخشان انتظار منصوریان را می کشد یعنی تیمی که به مهد کودک شهره شده بود و هر بازیکنی حتی رضا حقیقی تازه وارد و میثم حسینی یاغی و گابریل و صادقیان  بچه سال هم در آن به تعویض اعتراض می کردند.

  علیرضا منصوریان البته نشان داده که برخلاف الگوی خودش یعنی کی روش برخورد چکشی بلد نیست. کی روش نه با بختیار، که با علی کریمی، مجتبی جباری، محمدرضا خلعتبری و هادی عقیلی برخوری چکشی داشت بختیار که جای خود دارد.

  منصوریان اما به نظر نمی رسد که همانقدر توان مدیریتی و فرماندهی داشته باشد. البته قرار هم نیست که رفتار منصوریان در باشگاه با رفتار کی روش در تیم ملی که درب‌هایش باز است یکی باشد اما برخورد لازم به هر حال باید جدی باشد تا همه  دیگران در این تیم بفهمند که استقلال تنها یک فرمانده دارد و آن هم فرمانده ای است شبیه به کی روش. فرمانده ای با جذبه که تیمش را یک کاسه می کند و مشت.
  ۲۱۱۵۰۸۴
  در مورد منصوریان البته عقبه خوبی در این زمینه وجود ندارد، از آن روزها بگیرید که بازیکنان منصوریان در اردوی کیش قلیان می کشیدند تا روزهایی که به دلیل سه کارته بودن کامیابی نیا، تیم فوتبال امید ایران کلا حذف شد.

  حالا اما قصه متفاوت است. او دمخور کی روش شده و مدتی را هم به عنوان دستیار کنار وی بوده و بختیار هم نمونه بسیار کوچکتر  علی کریمی و جباری و دیگران است. اگر منصوریان با رحمتی در مورد کی روش حرف بزند بهتر متوجه می شود که برخوردهای او چگونه است.

  بختیار رحمانی در واقع اولین شوک کوچک به استقلال است که اگر کار او جمع نشود اتفاقات بزرگتری می تواند برای آبی پوشان رخ دهد.

  منبع: مهر
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.