• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » نامه فرمانداری تهران درخصوص پاساژ علاءالدین کارنامه سیاهی را ثبت کرد
  کد خبر : 1923535

  رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران

  نامه فرمانداری تهران درخصوص پاساژ علاءالدین کارنامه سیاهی را ثبت کرد

  رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بنده به نامه‌ای که فرمانداری تهران برای پاساژ علاءالدین ارسال کرده اعتراض دارم و این نامه کارنامه سیاهی را ثبت کرده است. محمد سالاری در دویست و نود و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در بررسی گزارش شورایاری منطقه ۵ اظهار داشت: درخصوص…

  رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران گفت: بنده به نامه‌ای که فرمانداری تهران برای پاساژ علاءالدین ارسال کرده اعتراض دارم و این نامه کارنامه سیاهی را ثبت کرده است.

  ۱۹
  محمد سالاری در دویست و نود و هشتمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر تهران در بررسی گزارش شورایاری منطقه ۵ اظهار داشت: درخصوص محلات کن و فرحزاد در منطقه ۵ جلساتی با معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران برگزار شده است و مسیر خوبی در این خصوص در پیش است و باید براساس پیوست مطالعاتی و طرح تفصیلی اقدامات لازم در این دو محله پیش برود.

  وی تاکید کرد: باید جایگاه شورایاری‌ها در فرایند برنامه‌ها و تصمیم‌گیری‌ها دیده شود.

  سالاری درباره وجود قومیت‌های مختلف در شهر تهران اظهار داشت: در حال حاضر تنها ۳-۲ درصد ساکنان تهران از تهرانی‌های اصیل هستند و مابقی از دیگر شهرستان‌ها وارد تهران شده‌اند. لذا توجه به قومیت‌ها و فرهنگ‌های مختلف در تهران باید پیگیری شود.

  رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به نامه فرمانداری تهران در خصوص تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین اظهار داشت: بنده به نامه فرمانداری اعتراض دارم و با ارسال این نامه کارنامه‌ سیاهی را ثبت کرد. تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین نماد مبارزه با فساد هستند و تاکنون نیز پارتیشن‌های این طبقه تخریب شده و باید برچیده شود.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.