• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , محیط زیست » خروج ۲۰ هزار خودروی فرسوده از ناوگان حمل‌ونقل عمومی
  کد خبر : 1923480

  ابتکار :

  خروج ۲۰ هزار خودروی فرسوده از ناوگان حمل‌ونقل عمومی

  رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه ۲۰ هزار خودروی فرسوده از رده خارج شده است، گفت: خروج ۶۰ هزار خودروی فرسوده دیگر در دستور کار دولت قرار گرفته است. معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص لایحه هوای پاک، اظهار داشت: با اینکه لایحه هوای پاک در…

  رئیس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه ۲۰ هزار خودروی فرسوده از رده خارج شده است، گفت: خروج ۶۰ هزار خودروی فرسوده دیگر در دستور کار دولت قرار گرفته است.

  ۱

  معصومه ابتکار معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در خصوص لایحه هوای پاک، اظهار داشت: با اینکه لایحه هوای پاک در مجلس نهم بیش از دو سال‌ و نیم معطل مانده بود اما مجلس دهم نسبت به این موضوع خیلی فعال است و امیدواریم که طی روزهای آینده در صحن علنی مجلس این لایحه به تصویب برسد، چرا که قانونی شدن لایحه هوای پاک بسیار کمک کننده خواهد بود.

  وی ادامه داد: دولت یازدهم در زمینه بهبود کیفیت هوا اقدامات خوبی انجام داده است و ما در ۶ ماهه نخست امسال به استناد دستگاه‌های سنجش کیفیت هوا در تهران، هوای بهتری را نسبت به ۵ تا ۶ سال گذشته داشته‌ایم.

  معاون رئیس جمهور بیان داشت: تمام اعداد و ارقام نشان از وضعیت رو به بهبود کیفیت هوا در تهران دارد و این امر تاثیر برنامه‌ها و اقدامات دولت است.

  ابتکار بیان داشت: در حال حاضر دولت برای از رده خارج کردن خودروهای فرسوده به ویژه تاکسی‌ها اقدامات خوبی انجام داده و می‌توان اعلام کرد که طرح موفقی بوده است.

  وی تصریح کرد: تا کنون بیش از ۲۰ هزار تاکسی فرسوده از رده خارج شده و حدود ۶۰ هزار خودروی دیگر برای خروج در نوبت هستند.

  ابتکار گفت: بهینه‌سازی و اصلاح ناوگان اتوبوس‌ها و حمل‌ونقل عمومی از دیگر اقداماتی است که دولت برای انجام آنها برنامه‌ریزی کرده و در حال محقق ساختن آن است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.