• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » «هتل کله‌پوک‌ها» و جلد پنجم «جزیره بی‌تربیت‌ها» بزودی می‌آید
  کد خبر : 1923458

  «هتل کله‌پوک‌ها» و جلد پنجم «جزیره بی‌تربیت‌ها» بزودی می‌آید

    شهرام شفیعی نویسنده و طنزپرداز در خصوص آثار در دست چاپ و نگارش خود گفت: در حال حاضر کتاب‌های زیادی در دست چاپ و نگارش دارم. جلد پنجم «جزیره بی‌تربیت‌ها» بزودی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر می‌شود. مجموعه جدید طنزی نیز در حال آماده سازی برای چاپ است که با…

  «هتل کله‌پوک‌ها» و جلد پنجم «جزیره بی‌تربیت‌ها»

   

  شهرام شفیعی نویسنده و طنزپرداز در خصوص آثار در دست چاپ و نگارش خود گفت: در حال حاضر کتاب‌های زیادی در دست چاپ و نگارش دارم. جلد پنجم «جزیره بی‌تربیت‌ها» بزودی از سوی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر می‌شود. مجموعه جدید طنزی نیز در حال آماده سازی برای چاپ است که با همت انتشارات نیستان منتشر می‌شود.

  وی در همین ارتباط افزود: مجموعه طنز دیگری نیز با عنوان «هتل کله پوک ها» در انتشارات سروش در حال آماده سازی است که دو جلد آن تحویل ناشر شده و مراحل تصویرگری را می گذراند. مجموعه چند جلدی «پادشاه بی تربیت» هم با تلاش انتشارات شهر قصه منتشر خواهد شد.

  شفیعی در ارتباط با مهمترین اثر خود گفت: به نظر خودم مهمترین کتابی که از من منتشر شده، اثری است که با گرایش حکمت، نگاه زیباشناسانه‌ای به قرآن دارد و با پیش گفتاری از بهاءالدین خرمشاهی توسط نشر پیدایش به تازگی منتشر شده است.

   

   

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.