• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , دانشگاه » دانشگاه شریف در مسیر زائران اربعین موکب برپا می کند
  کد خبر : 1923343

  دانشگاه شریف در مسیر زائران اربعین موکب برپا می کند

  دبیر هیات الزهرا دانشگاه صنعتی شریف از برپایی موکب این دانشگاه برای اولین بار در اربعین خبر داد. زیاری دبیر هیات الزهرا دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به بحث موکب این دانشگاه برای اربعین گفت: بعد از دیدن شرایط نامساعد پایانه مرزی مهران تا خود این شهر (فاصله‌ای حدود ۱۱ کیلومتر) تصمیم به برپایی موکب…

  دبیر هیات الزهرا دانشگاه صنعتی شریف از برپایی موکب این دانشگاه برای اولین بار در اربعین خبر داد.

  ۲۱

  زیاری دبیر هیات الزهرا دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به بحث موکب این دانشگاه برای اربعین گفت: بعد از دیدن شرایط نامساعد پایانه مرزی مهران تا خود این شهر (فاصله‌ای حدود ۱۱ کیلومتر) تصمیم به برپایی موکب برای اولین بار در این مسیر گرفتیم.

  وی ادامه داد: برپایی موکب را به منظور ورود دانشجویان بخصوص نخبگان به این عرصه دنبال کردیم تا فرهنگسازی هم در این راستا صورت گیرد.

  زیاری اظهار داشت: از آنجا که طبق نظر مسئولان شهر مهران مکان برپایی موکب قطعی شد، قرار است از چهار روز قبل اربعین تا چهار روز بعد آن موکب به تمام زائران خدمت رسانی کند.

  وی بیان کرد: در این زمان‌بندی سرویس‌دهی، طبق توانایی مالی ارئه چای و خرما قطعی است و امیدواریم با کمک‌های مالی مردمی بتوانیم برنامه‌ریزی بهتری را برای زائرا داشته باشیم.

  دبیر هیات الزهرا دانشگاه صنعتی شریف با اشاره به تعداد خادمان عنوان کرد: هرچند که تاکنون حدود ۱۰ نفر پیگیر کارهای موکب هستند اما خادمانی که بطور کامل موکب را حمایت و خدمت‌رسانی می کنند، حدود ۳۰ نفر هستند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.