• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » بررسی توسعه استان خوزستان با حضور قائم‌مقام وزیر کشور
  کد خبر : 1923327

  بررسی توسعه استان خوزستان با حضور قائم‌مقام وزیر کشور

    نقوی‌حسینی در تشریح جزئیات جلسه امروز دوشنبه ۲۶ مهرماه کمیسیون متبوع خود گفت: هیات رئیسه کمیسیون با حضور روسای کمیته های کمیسیون تشکیل جلسه داد. وی افزود: موضوع جلسه امروز که با حضور محمدحسین مقیمی قائم مقام وزیر کشور و معاون سیاسی وزارت کشور و ذوالفقاری معاون امنیتی- انتظامی وزارت کشور برگزار شد، بررسی…

   توسعه استان خوزستان با حضور قائم‌مقام وزیر کشور

   

  نقوی‌حسینی در تشریح جزئیات جلسه امروز دوشنبه ۲۶ مهرماه کمیسیون متبوع خود گفت: هیات رئیسه کمیسیون با حضور روسای کمیته های کمیسیون تشکیل جلسه داد.

  وی افزود: موضوع جلسه امروز که با حضور محمدحسین مقیمی قائم مقام وزیر کشور و معاون سیاسی وزارت کشور و ذوالفقاری معاون امنیتی- انتظامی وزارت کشور برگزار شد، بررسی مسائل توسعه استان خوزستان بود.

  نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: در این جلسه موضوعات مختلف استان و راه های توسعه و عمران استان خوزستان مورد بحث قرار گرفت و بر تسریع و تقویت طرح جامع توسعه استان و تامین امکانات مورد نیاز به ویژه آب، راه و نیازهای فرهنگی منطقه تاکید شد.

  نقوی حسینی تصریح کرد: در ادامه از ساعت ۱۰ صبح جلسه بعدی کمیسیون با عنوان “امنیت آب” تشکیل شد. کمیته امنیت آب با ریاست محمدمهدی برومندی و حضور نمایندگانی از کمیسیون های امنیت ملی و سیاست خارجی، کشاورزی، آب و منابع طبیعی و انرژی در کمیسیون تشکیل شد.

  این نماینده افزود: در این نشست شرایط و ابعاد امنیت آب شرب و آب کشاورزی مورد بررسی قرار گرفت و راه های تامین، صرف جویی، بهینه سازی مصرف و استحصال آن چه به صورت آب شیرین و چه به صورت آب کشاورزی را بررسی شد تا به روش ها و راه حل های مناسبی دست یابیم.

  به گفته سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جلسه امروز روش ها و حوزه های انتقال آب و همچنین ظرفیت های شیرین کردن آب به بحث و گفت وگو گذاشته شد.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.