• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » ابلاغ مجدد بخشنامه ممنوعیت تبلیغ شیر خشک
  کد خبر : 1923260

  ابلاغ مجدد بخشنامه ممنوعیت تبلیغ شیر خشک

  رییس سازمان غذا و دارو در خصوص بخشنامه ممنوعیت تبلیغ شیرخشک گفت: با ابلاغ مجدد این بخشنامه، بر این امر تاکید شده است. رسول دیناروند رییس سازمان غذا و دارو بیان کرد: تبلیغ شیر خشک از گذشته ممنوع بوده است اما طی جلسه ای، انجمن حمایت از شیر مادر از وزارت بهداشت تاکید مجدد این…

  رییس سازمان غذا و دارو در خصوص بخشنامه ممنوعیت تبلیغ شیرخشک گفت: با ابلاغ مجدد این بخشنامه، بر این امر تاکید شده است.

  ۶۰
  رسول دیناروند رییس سازمان غذا و دارو بیان کرد: تبلیغ شیر خشک از گذشته ممنوع بوده است اما طی جلسه ای، انجمن حمایت از شیر مادر از وزارت بهداشت تاکید مجدد این موضوع را خواستار شد. از همین رو بخشنامه تبلیغ فروش شیر خشک مجدد به داروخانه ها ابلاغ شد.

  وی تغذیه با شیر مادر را شعاری جهانی خواند و افزود: شیر خشک برای نوزادانی نیاز است که از شیر مادر محروم هستند اما مابقی نوزادان تا دو سالگی باید از شیر مادر تغذیه کنند. تمام متولیان سلامت در دنیا بهترین تغذیه را شیر مادر می دانند.

  رسول دیناروند یادآور شد: در معرض دید عموم قرار گرفتن شیرخشک در داروخانه ها نیز تبلیغ محسوب شده که برخی از داروخانه ها به ممنوعیت این امر توجه کافی نداشتند. اما پس از ابلاغ بخشنامه جدید تمام داروخانه ها موظف به جمع آوری انواع شیرخشک و لوازم تغذیه با شیرخشک را از معرض دید مراجعان هستند. با داروخانه متخلف نیز برخورد می شود.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.