• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » راز جنایت در مسعودیه تهران فاش شد+ تصاویر
  کد خبر : 1923215

  راز جنایت در مسعودیه تهران فاش شد+ تصاویر

  پلیس با دستگیری عامل جنایت، راز قتل منطقه مسعودیه تهران بر ملا کرد. در ساعت ۲۲:۳۰ بیست و چهار مهر ماه ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره مجروحیت منجر به فوت در درمانگاه رازی به کلانتری۱۵۷ مسعودیه اعلام شد . با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های…

  پلیس با دستگیری عامل جنایت، راز قتل منطقه مسعودیه تهران بر ملا کرد.
  در ساعت ۲۲:۳۰ بیست و چهار مهر ماه ، از طریق مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره مجروحیت منجر به فوت در درمانگاه رازی به کلانتری۱۵۷ مسعودیه اعلام شد .

  با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام بررسی های اولیه مشخص شد فردی به هویت “حسن. ح” ( ۳۸ساله ) بر اثر ضربات چاقو به گردن و شانه ی راست به قتل رسیده است .

  ۵۲

  پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :

  با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

  تحقیقات میدانی :

  کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در همان تحقیقات اولیه اطلاع پیدا کردند که مقتول طی درگیری در پارک پمپ بنزین واقع در منطقه مسعودیه به قتل رسیده است .

  ۵۳

  کارآگاهان با مراجعه به محل درگیری ، ضمن شناسایی تعدادی از شاهدان صحنه درگیری و انجام تحقیقات تکمیلی اطلاع پیدا کردند که مقتول در زمینه خرید و فروش موادمخدر فعالیت داشته و شب حادثه در داخل پارک با احدی از خریداران ( مصرف کنندگان ) موادمخدر بنام “محمد . ج” ( ۴۴ ساله ) درگیر ، در ادامه بر سر قیمت فروش موادمخدر از نوع شیشه با این شخص درگیر و نهایتا با ضربات متعدد چاقو توسط “محمد . ج” به قتل رسانده است .

  دستگیری متهم :

  در ادامه رسیدگی به پرونده ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که متهم پرونده ( محمد . ج ) از مجرمین سابقه دار در زمینه سرقت و موادمخدر است و در خانه ای مجردی در منطقه مسعودیه زندگی می کند ؛ لذا این محل شناسایی و در در مراجعه کارآگاهان به این محل مشخص شد که “محمد . ج” همزمان با ارتکاب جنایت از این محل نیز متواری شده است ؛ در ادامه و با همکاری مأمورین کلانتری ۱۵۷ مسعودیه ، محل های تردد “محمد . ج” در این منطقه شناسایی و سرانجام در حالیکه طی این مدت به صورت بلامکان و کارتن خواب شده بود ، وی را در ساعت ۲۲:۰۰ مورخه ۲۵/۰۷/۱۳۹۵ دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل کردند .

  متهم پس از انتقال به اداره دهم صراحتا به ارتکاب جنایت اعتراف و در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “جهت خرید مواد نزد مقتول در پارک رفتم اما بر خلاف هر روز ، اینبار درخواست پول بیشتری برای فروش مواد کرد . میزان پول درخواستی از سوی مقتول را نداشتم ؛ از او خواهش کردم تا مواد مورد نیازم را به همان قیمت گذشته به من بفروشد اما او قبول نکرد و در ادامه ، با هم درگیر شدیم ؛ با شدید شدن درگیری ، با چاقویی که همراه داشتم چندین ضربه به سمت وی پرتاب کرده و پس از آن به سرعت از محل متواری شدم ” .

  سرهنگ کارآگاه حمید مکرم ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : متهم صبح روز مورخه ۲۶/۰۷/۱۳۹۵ به شعبه ششم بازپرسی دادسرای ناحیه ۲۷ تهران اعزام و بازپرس محترم پرونده با صدور قرار بازداشت موقت ، متهم را جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار داد .

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.