• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سینما و تئاتر , فرهنگی و هنری » فروشنده دومین شانس دریافت اسکار ۲۰۱۷ است
  کد خبر : 1923209

  فروشنده دومین شانس دریافت اسکار ۲۰۱۷ است

      امیدواری ها برای دریافت اسکار توسط اصغر فرهادی و فیلم فروشنده درحال افزایش است و این فیلم حالا دومی شانس دریافت اسکار می باشد. امیدواری به دریافت اسکار توسط فیلم فروشنده وب‌سایت اواردز واچ (awardswatch)، یکی از وب‌سایت‌های پیش‌بینی‌کننده جوایز اسکار، «فروشنده» را به عنوان دومین شانس دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی زبان…

  فروشنده دومین شانس دریافت اسکار

   

   

  امیدواری ها برای دریافت اسکار توسط اصغر فرهادی و فیلم فروشنده درحال افزایش است و این فیلم حالا دومی شانس دریافت اسکار می باشد.

  امیدواری به دریافت اسکار توسط فیلم فروشنده

  وب‌سایت اواردز واچ (awardswatch)، یکی از وب‌سایت‌های پیش‌بینی‌کننده جوایز اسکار، «فروشنده» را به عنوان دومین شانس دریافت اسکار بهترین فیلم خارجی زبان عنوان کرد.

  این وبسایت، براساس رای‌ منتقدان معتبر سینمایی، جدولی از مدعیان و شانس‌های دریافت جوایز مختلف از جمله اسکار تهیه و منتشر می‌کند. در جدولی که در بخش پیش‌بینی اسکار بهترین فیلم خارجی سال ۲۰۱۷ در این وب‌سایت منتشر شده، «فروشنده» با دریافت مجموع ۸۰ امتیاز از سوی منتقدین سینمایی، در جایگاه شانس دوم دریافت جایزه اسکار قرار دارد. فیلم اول این جدول، نرودا از کشور شیلی است که ۹۶ امتیاز دریافت کرده است.

  همچنین در پیش بینى دیگر این وبسایت از برندگان جایزه گلدن گلوب، «فروشنده» در میان پنج شانس اصلى دریافت این جایزه قرار گرفته است.

  پیش از این وبسایت‌های معتبر دیگری از جمله ایندی‌وایر و اواردز شرکت از «فروشنده» به عنوان یکی از مدعیان جدی دریافت جایزه اسکار ۲۰۱۷ نام برده بودند. همچنین روزنامه لس آنجلس تایمز در وب‌سایت خود با مرورى بر فیلم هایى که براى بخش بهترین فیلم خارجى معرفى شده اند، «فروشنده» را از گزینه‌هاى اصلى این جایزه معرفى کرد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.