• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » کرمی: مشکل شنای ایران نبود مربی خارجی نیست!
  کد خبر : 1923079

  کرمی: مشکل شنای ایران نبود مربی خارجی نیست!

    فرشاد کرمی رئیس کمیته شنا فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو  از حضور شناگران ملی پوش در سه مسابقه بین المللی خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این شده است ۹ شناگر در سه مسابقه ورلد کاپ دوبی، قهرمانی آسیا در ژاپن و رقابت های مسافت کوتاه جهان که…

   مشکل شنای ایران نبود مربی خارجی نیست

   

  فرشاد کرمی رئیس کمیته شنا فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو  از حضور شناگران ملی پوش در سه مسابقه بین المللی خبر داد و گفت: با برنامه ریزی های انجام شده قرار بر این شده است ۹ شناگر در سه مسابقه ورلد کاپ دوبی، قهرمانی آسیا در ژاپن و رقابت های مسافت کوتاه جهان که آذر برگزار شود شرکت کنند. البته دو شناگر در مسابقات ورلد کاپ حضور یافتند. هفت ملی پوش دیگر نیز در دو مسابقه بعدی شرکت می کنند.

  کرمی ادامه داد: مسابقه دادن یکی از بزرگ ترین دغدغه های شنای ایران است. با توجه به کمبود بودجه در فدراسیون نمی توانیم در مسابقات متعدد حضور پیدا کنیم. هیئت شنای استان تهران هزینه این سفرها را برعهده گرفته است بنابراین باید از این فرصت بهره برد.

  وی در خصوص این که هیئت شنای استان تهران خود با مشکلات مالی زیادی مواجه است، چگونه توانسته حامی مالی شناگران شود اظهار داشت درباره این موضوع خود هیئت باید توضیح دهد. اما حتما توانسته اند با کمک های مردمی و حامیان مالی هزینه های این سفرها را تامین کنند. البته گاهی هم اولویت بندی می کنند.

  رئیس کمیته شنا درباره وضعیت تیم ملی شنا تصریح کرد: تیم ملی در تهران به صورت متمرکز تمرین می کند و تعدادی شناگر نیز در شهرستان ها زیر نظر سرمربی تمرین می کنند.

  کرمی افزود: هیچ برنامه ای برای حضور مربی خارجی در تیم ملی نداریم. مشکل شنای ایران مربی خارجی نیست.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.