• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » دعوت ۸ تکواندوکار ایرانی به باکو
  کد خبر : 1923046

  دعوت ۸ تکواندوکار ایرانی به باکو

    به گزارش ایران ویج و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، بر اساس اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات فینال جایزه بزرگ(گرند پری) ۲۰۱۶ تاریخ ۱۹ و ۲۰ آذر ماه در شهر “باکو” آذربایجان برگزار خواهد شد. در مسابقات فینال گرندپری سال ۲۰۱۵ تنها هشت تکواندوکاربرتر رنکینگ المپیکی حضور داشتند ولی در این دوره در…

  دعوت 8 تکواندوکار ایرانی به باکو

   

  به گزارش ایران ویج و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، بر اساس اعلام فدراسیون جهانی تکواندو، مسابقات فینال جایزه بزرگ(گرند پری) ۲۰۱۶ تاریخ ۱۹ و ۲۰ آذر ماه در شهر “باکو” آذربایجان برگزار خواهد شد.

  در مسابقات فینال گرندپری سال ۲۰۱۵ تنها هشت تکواندوکاربرتر رنکینگ المپیکی حضور داشتند ولی در این دوره در هر وزن ۱۶ نفر براساس آخرین رنکینگ اعلام شده درماه اکتبر می توانند در این رقابت‌ها شرکت کنند و حداکثر سهمیه هر فدراسیون در هر وزن ۲ نفر می باشد.

  بر همین اساس از کشورمان هفت تکواندوکار در بخش مردان و یک تکواندوکار در بخش زنان مجوز حضور در این مسابقات را دارند. در بخش مردان فرزان عاشورزاده و آرمین هادی پور(وزن ۵۸- کیلوگرم)، بهنام اسبقی و ابوالفضل یعقوبی (وزن۶۸- کیلوگرم)، مهدی خدابخش و مسعود حجی زواره (وزن ۸۰- کیلوگرم) و سجاد مردانی(وزن ۸۰+ کیلوگرم) و در بخش زنان نیز کیمیا علیزاده (وزن ۵۷- کیلوگرم)، مجوز حضور در این مسابقات را دارند.

  مسابقات فینال گرندپری G8 است و به نفر اول هر وزن ۸۰ امتیاز، نفر دوم ۴۸ امتیاز و نفر سوم ۲۸.۸ امتیاز در راستای افزایش امتیازات رنکینگ تعلق خواهد گرفت.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.