• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » اجرای طرح احسان حسینی تا پایان ماه صفر
  کد خبر : 1922913

  توسط کمیته امداد استان تهران انجام می‌شود

  اجرای طرح احسان حسینی تا پایان ماه صفر

  مدیرکمیته امداد جنوب شرق شهر تهران به تشریح عملکرد شش ماهه طرح های صدقات و اکرام این نهاد پرداخت و گفت: در طرح اطعام حسینی بیش از ۲۷ میلیون ریال در سال گذشته کمک شده و این طرح تا پایان ماه صفر نیز ادامه خواهد یافت. فرهود کاردی مدیر کمیته امداد جنوب شرق شهر تهران…

  مدیرکمیته امداد جنوب شرق شهر تهران به تشریح عملکرد شش ماهه طرح های صدقات و اکرام این نهاد پرداخت و گفت: در طرح اطعام حسینی بیش از ۲۷ میلیون ریال در سال گذشته کمک شده و این طرح تا پایان ماه صفر نیز ادامه خواهد یافت.

  ۱۰
  فرهود کاردی مدیر کمیته امداد جنوب شرق شهر تهران با بیان کمک های مردم نیکوکار جنوب شرق شهر تهران در قالب طرح صدقه اشاره کرد و گفت: در قالب این طرح طی شش ماه نخست امسال از بیش از ۲۸ هزار صندوق صدقات بزرگ، متوسط و کوچک توزیع شده در منازل و مغازه ها، حدود ۱۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال جمع آوری و برای رفع نیازهای مددجویان هزینه شده است.

  وی با تأکید بر اینکه برخی از خدمات کمیته امداد به صورت هدفمند ارائه می‌شود، افزود: کمک‌‎های موردی با هدف رفع نیازهای فوری مددجویان و حل مشکلات آنها در بخش‌های مختلف ارائه می‌شود. در شش۵ ماهه ابتدای امسال تاکنون بیش از ۵۰۰ فقره کمک موردی در کمیته امداد جنوب شرق شهر تهران پرداخت شده و در این راستا بیش از ۲۶۰ میلیون ریال برای کمک به نیازمندان هزینه شد. رفع نیازهای مددجویان در بخش تحصیل، درمان، کمک معیشت،بدهی‌‎های مالی از جمله خدمات کمیته امداد در بخش کمک‌های موردی است .

  وی با اشاره به حمایت بیش از ۱۳ هزار حامی از بیش از یک هزار و ۷۰۰ فرزند خانواده های نیازمند در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین، اظهار کرد: حامیان در شش ماهه نخست امسال نیز بیش از ۲۴ میلیارد و ۳۳۰ میلیون ریال به حساب فرزندان معنوی خود واریز کردند که از این مبلغ بیش از ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال در قالب طرح اکرام ایتام و مابقی مربوط به طرح محسنین بوده است. همچنین حامیان نیکوکار مبلغ ۶۵۴ میلیون ریال کمک هزینه تحصیلی طی دیدار حامیان نیکوکار با ایتام تحت حمایت در قالب برنامه شوق دیدار به یکصد و ۲۰ نفر از ایتام اهداء شد.

  کاردی با بیان اینکه عزادارن و مردم نیکوکار جنوب شرق شهر تهران با شرکت در طرح اطعام حسینی بیش از ۲۷ میلیون ریال در سال گذشته کمک کرده اند، یادآور شد: با تمهیدات و هماهنگی‌های انجام شده با هیات امنای مساجد امیدواریم مساعدت و مشارکت اهالی خیر در این طرح بیش از سال‌های گذشته باشد. با هم افزایی، مشارکت و بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در این نقطه از تهران می‌توانیم گام‌های بیشتری را برای یاری رسانی به نیازمندان برداریم.

  مدیر کمیته امداد جنوب شرق شهر تهران با بیان اینکه کمکهای دریافتی به صورت نقدی و غیر نقدی است ، افزود:هم اکنون مرکز نیکوکاری امام رضا (ع) در منطقه ۱۵ خیابان نفیس کمک ها و نذورات مردمی را جمع آوری می کنند. خیران می‌توانند کمک‌های خود را در قالب غذای گرم، جیره خشک، سبد کالا و مساعدت‌های نقدی به اطعام و احسان خانواده‌های نیازمند به مساجد، دفاتر کمیته امداد در مناطق۱۳، ۱۴ و ۱۵ تحویل دهند تا بر اساس نیت آنان بین نیازمندان همان محل توزیع شود. دفاتر کمیته امداد و مرکزنیکوکاری تا پایان ماه صفر آماده‌ دریافت و توزیع انفاق و احسان عاشقان سیدالشهدا(ع) هستند.

  وی یادآور شد: طی روزهای اخیر نیز در قالب طرح احسان حسینی ۲۷۳ بسته گوشت و ۱۶۰ پرس غذای گرم به ارزش ۱۰۲ میلیون و ۵۴۰ هزار ریال در بسته های یک کیلو گرمی بین خانواده های تحت حمایت منطقه ۱۴ و همچنین ۱۴ کارت هدیه به ارزش ۳۵ میلیون ریال بین خانواده های نیازمند در منطقه ۱۳ کمیته امداد جنوب شرق شهر تهران توزیع شد.

  مدیر کمیته امداد جنوب شرق شهر تهران خاطر نشان کرد: نیکوکاران می‌توانند از طریق شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۵۴۸۴۵۱ نزد بانک ملی به نام سایر وجوهات امانی کمیته امداد امام خمینی(ره) و سامانه آنی پرداخت #۰۲۱۷*۸۸۷۷* کمک‌های خود را به دست نیازمندان برسانند.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.