• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » انتصاب مشاور مدیر شبکه و دبیر شورای راهبردی شبکه سه سیما
  کد خبر : 1922853

  انتصاب مشاور مدیر شبکه و دبیر شورای راهبردی شبکه سه سیما

    به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، متن این حکم به شرح زیر است: جناب آقای احسان کاوه نظر به تعهد و تجارب ارزشمند شما در رسانه ملی ، به موجب این حکم به سمت “مشاور مدیر شبکه و دبیر شورای راهبردی شبکه سه سیما ” منصوب می شوید. شبکه…

  ۷۰

   

  به گزارش ایران ویج به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، متن این حکم به شرح زیر است:

  جناب آقای احسان کاوه
  نظر به تعهد و تجارب ارزشمند شما در رسانه ملی ، به موجب این حکم به سمت “مشاور مدیر شبکه و دبیر شورای راهبردی شبکه سه سیما ” منصوب می شوید. شبکه سه سیما که به عنوان یکی از محبوب ترین و پر مخاطب ترین شبکه های سیما از جایگاه ممتازی برخوردار است، وظیفه دارد ضمن حفظ این جایگاه، اهداف بلند مدت و عملیاتی را برای ارتقاء خود طراحی نموده و اجرا کند.

  اهم وظایف شما در این حوزه به شرح ذیل می باشد:
  ایجاد نقشه راه محتوایی برای دستیابی به مولفه های راهبردی در راستای پیگیری مطالبات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ، تشکیل شورای راهبردی بر مبنای اولویت های اصلی طراحی شده ، پیگیری و ایجاد هویت مستقل محتوایی و فرمی ، ایجاد نظام ارزیابی کیفی برای برنامه های تولیدی و تامینی ، بهبود روند تولید و تقویت برنامه های شاخص ، مهندسی جدول پخش و ارتقاء زیر ساخت فنی شبکه ، انتظار می رود با بهره گیری از راهبردها و سیاست های رسانه ملی ، تجارب و دانش نخبگان و مدیران شبکه، بتوانید در جهت رسیدن به این اهداف موفق باشید . از خداوند متعال برای شما عزت ، سربلندی و توفیق روزافزون مسئلت می نمایم.
  علی اصغر پورمحمدی
  مدیر شبکه سه سیما

  یاد آور می شود ، احسان کاوه کارشناس ارشد مدیریت رسانه است و پیش از این مدیریت شبکه تهران و مدیر تولید شبکه آی فیلم را در کارنامه دارد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.