• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » احتمال لغو دو دیدار از هفته نخست لیگ والیبال
  کد خبر : 1922813

  احتمال لغو دو دیدار از هفته نخست لیگ والیبال

    به گزارش ایران ویج، در حالی که فدراسیون والیبال و سازمان لیگ تا ۲۶ مهر ماه به تیم‌های بدهکار مهلت داد تا بدهی‌های خود را پرداخت کنند، برگزاری دو دیدار هفته نخست لیگ با احتمال لغو مواجه شده است! سازمان لیگ فدراسیون والیبال ایران ،مدعی است که در صورتی تسویه حساب باشگاه‌های بدهکار را…

   لغو دو دیدار از هفته نخست لیگ والیبال

   

  به گزارش ایران ویج، در حالی که فدراسیون والیبال و سازمان لیگ تا ۲۶ مهر ماه به تیم‌های بدهکار مهلت داد تا بدهی‌های خود را پرداخت کنند، برگزاری دو دیدار هفته نخست لیگ با احتمال لغو مواجه شده است!

  سازمان لیگ فدراسیون والیبال ایران ،مدعی است که در صورتی تسویه حساب باشگاه‌های بدهکار را می‌پذیرد که تیم‌ها حتی یک شاکی مالی هم نداشته باشند و همچنین پرونده‌ای در کمیته انضباطی بر علیه‌شان در حال پیگیری نباشد.

  این شرط در حالی عنوان شده است که دو تیم متین صالحین ورامین و همچنین تیم شهرداری ارومیه تیم‌هایی هستند که در برخی بازیکنان و اعضای کادر فنی فصل قبل خود از آن‌ها به دلیل دریافت نکردن مطالباتشان شکایت کرده‌اند.

  با این تفاسیر به نظر می‌رسد در راستای عمل کردن به این شرطی که از سوی سازمان لیگ لحاظ شده است ، دو دیدار پیکان و شهرداری ارومیه و همچنین دیدار متین و پارسه به دلیلمشکل تسویه حساب آن‌ها لغو شود.

  حال باید منتطر ماند و دید واکنش فدراسیون و سازمان لیگ در مقابل این رخداد چه خواهد بود. آیا این بار هم مانند سال‌های قبل سازمان لیگ مهلت را تمدید خواهد کرد یا این بار با برخوردی قاطع اجازه برگزاری دیدار تیم‌هایی که شاکی مالی دارند را نخواهد داد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.