• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » بررسی مشکلات سازمان آموزش فنی و حرفه ای در جلسه کمیسیون آموزش
  کد خبر : 1922798

  بررسی مشکلات سازمان آموزش فنی و حرفه ای در جلسه کمیسیون آموزش

    میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات در تشریح جزئیات جلسه امروز کمیسیون مذکور گفت: مسئولانی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای وابسه به وزارت کار حضور داشتند. وی افزود: مسئولان سازمان مذکور گزارش از روند فعالیت، نحوه مهارت آموزی در صنوف مختلف و همچنین مشکلات مالی و اعتباری خود را مطرح کرده…

  بررسی مشکلات سازمان آموزش فنی و حرفه ای

   

  میرحمایت میرزاده سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات در تشریح جزئیات جلسه امروز کمیسیون مذکور گفت: مسئولانی از سازمان آموزش فنی و حرفه ای وابسه به وزارت کار حضور داشتند.

  وی افزود: مسئولان سازمان مذکور گزارش از روند فعالیت، نحوه مهارت آموزی در صنوف مختلف و همچنین مشکلات مالی و اعتباری خود را مطرح کرده و از کمیسیون درخواست مکم داشتند.

  میرزاده تصریح کرد: نمایندگان در این جلسه انتقاداتی را به سازمان فنی و حرفه ای داشتند مبنی بر اینکه این سازمان نباید با دانشگاه های علمی و کاربردی به رقابت بپردازد و صرفا باید به دنبال افزایش مهارت و مهارت آموزی دانشجویان باشد.

  سخنگوی این کمیسیون اعلام کرد: نمایندگان همچنین ماده ۲۰ موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و جمهوری قبرس به مننظور اجتناب از اخذ مالیات مضاعف و جلوگیری از فرار مالیاتی در مورد مالیاتهای بردرآمد به انضمام تشریفات (پروتکل) الحاقی که از کمیسیون اقتصادی ارجاع شده بود را بررسی و نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.