• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » بررسیهای بیشتری راجع به برگزاری الکترونیکی انتخابات باید انجام شود
  کد خبر : 1922698

  بررسیهای بیشتری راجع به برگزاری الکترونیکی انتخابات باید انجام شود

  عضو هیئت نظارت بر مطبوعات گفت: تعداد رای‌دهندگان در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات با رای‌دهندگان کثیر انتخابات ریاست جمهوری و مجلس قابل مقایسه نیست؛ می‌توان بررسیهای بیشتری راجع به برگزاری الکترونیکی انتخابات انجام داد.  ناصر سراج ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ستاد برگزاری انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت…

  عضو هیئت نظارت بر مطبوعات گفت: تعداد رای‌دهندگان در انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات با رای‌دهندگان کثیر انتخابات ریاست جمهوری و مجلس قابل مقایسه نیست؛ می‌توان بررسیهای بیشتری راجع به برگزاری الکترونیکی انتخابات انجام داد.

  ۴۱

   ناصر سراج ظهر امروز در جمع خبرنگاران در ستاد برگزاری انتخابات نماینده مدیران مسئول در هیئت نظارت بر مطبوعات اظهار کرد: انتخابات الکترونیکی برای نخستین بار است که در انتخابات هیئت نظارت بر مطبوعات برگزار می‌شود.

  وی افزود: در بازدید به عمل آمده، تعداد شرکت‌کنندگان خوب بود و من پیش‌بینی می‌کنم در دور اول، این انتخابات به سرانجام برسد و نماینده مدیران مسئول انتخاب شود.

  عضو هیئت نظارت بر مطبوعات در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه این انتخابات الکترونیکی می‌تواند نمونه‌ای برای انتخابات پیش‌رو باشد، اظهار کرد:‌ این انتخابات ۳ هزار و ۲۸ رای‌دهنده دارد که این تعداد با رای‌دهندگان کثیر انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی قابل مقایسه نیست.

  سراج گفت: می‌توان بررسیهای بیشتری راجع به برگزاری الکترونیکی انتخابات انجام داد.

  وی تصریح کرد: آیین‌نامه الکترونیکی برگزار شدن انتخابات، امسال به تصویب هیئت دولت رسید و هیئت نظارت بر مطبوعات و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی وقت کافی برای الکترونیکی برگزار شدن این انتخابات را داشته‌اند.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.