• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » وزیر نیرو از برخوردهای سلیقه‌ای در وزارت نیرو جلوگیری کند
  کد خبر : 1922668

  وزیر نیرو از برخوردهای سلیقه‌ای در وزارت نیرو جلوگیری کند

    به گزارش ایران ویج؛ اردشیر نوریان نماینده شهرکرد در نطق میان دستور خود در صحن علنی امروز مجلس اظهار داشت: دولت باید به مصوباتی که تصویب کرده، جامه عمل بپوشاند و بیشتر به مصوبات تصویب شده توجه کند. نماینده شهرکرد ادامه داد: به تعویق افتادن مصوباتی که در هیئت دولت و سفرهای استانی برای…

  برخوردهای سلیقه‌ای در وزارت نیرو

   

  به گزارش ایران ویج؛ اردشیر نوریان نماینده شهرکرد در نطق میان دستور خود در صحن علنی امروز مجلس اظهار داشت: دولت باید به مصوباتی که تصویب کرده، جامه عمل بپوشاند و بیشتر به مصوبات تصویب شده توجه کند.
  نماینده شهرکرد ادامه داد: به تعویق افتادن مصوباتی که در هیئت دولت و سفرهای استانی برای این استان تصویب شده می‌تواند امید مردم به دستاوردهای کاروان تدبیرو امید را تضعیف کند.

  وی با اشاره به بی‌تدبیری در وزارت نیرو افزود: بی‌تدبیری در این وزارتخانه باعث شده که افراد غیرمسئول در رأس کار قرار گرفته و پروژه‌ها و مصوباتی که برای این استان درنظر گرفته شده است، به تعویق بیافتد و این موضوع موجب التهاب مردم شده است. در این بین از احساسات مذهبی و پاک مردم سو استفاده شده و این افراد اهداف دیگری را دنبال می‌کنند.

  نوریان ادامه داد: از وزیر نیرو درخواست داریم که از برخوردهای سلیقه‌ای در وزارت نیرو جلوگیری کند و افرادی که موجب سوء جریان در این وزارتخانه می‌شوند را از کار برکنار کند.

  نماینده شهرکرد تصمیمات اساسی در حوزه زاینده رود را دور از فشار خواستار شد و افزود: در این حوزه حق‌آبه‌های مردم به صورت قانونی مورد توجه قرار گیرد و سهم مردم را از آب‌های جاری و سطحی درنظر بگیرند ما از وزارت نیرو این انتظار را داریم که تک تک پروژه‌ها و سایر پروژه‌های آبی موجود تعیین تکلیف شود و مدیریت و بهره‌برداری از سدهای کوهرنگ و طرح‌های پیش‌رو به زودی صورت گیرد که التهاب در بین مردم به وجود نیاید.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.