• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » افزایش ۱۰ درصدی قیمت کاغذ
  کد خبر : 1922599

  افزایش ۱۰ درصدی قیمت کاغذ

    جلیل غفاری، رئیس اتحادیه صحافان و لیتوگرافان در خصوص قیمت کاغذ گفت: متاسفانه قیمت اکثر انواع کاغذ از جمله کاغذ تحریر به میزان ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است. این مسئله به دلیل برخی اقدامات نادرستی است که در بازار کاغذ اتفاق افتاد. وی افزود: کمبودی مصنوعی در بازار کاغذ رخ داد که منجر…

  قیمت کاغذ

   

  جلیل غفاری، رئیس اتحادیه صحافان و لیتوگرافان در خصوص قیمت کاغذ گفت: متاسفانه قیمت اکثر انواع کاغذ از جمله کاغذ تحریر به میزان ۱۰ درصد افزایش پیدا کرده است. این مسئله به دلیل برخی اقدامات نادرستی است که در بازار کاغذ اتفاق افتاد.

  وی افزود: کمبودی مصنوعی در بازار کاغذ رخ داد که منجر به افزایش ۱۰ درصدی قیمت کاغذ شد. یک سری مافیا در بازار کاغذ وجود دارد که کمبودی مصنوعی را در بازار کاغذ به وجود می آورند تا قیمت آن را افزایش دهند. در اصل هم اکنون کمبود واقعی در این حوزه وجود ندارد و کاغذ به اندازه مورد نیاز در بازار است.

  رئیس اتحادیه صحافان و لیتوگرافان با اشاره به اخبار دیگری از این اتحادیه بیان کرد: هم اکنون ایجاد شهرک های صنعتی برای اعضای اتحادیه لیتوگرافان و صحافان را پیگیری می کنیم تا به نتیجه برسد و این شهرک را احداث کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.