• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , ورزشی » مانع بزرگ خداحافظی نویدکیا از فوتبال +عکس
  کد خبر : 1922559

  قصه محرم و سپاهان همچنان ادامه دارد

  مانع بزرگ خداحافظی نویدکیا از فوتبال +عکس

  در ادامه روزهای پرحاشیه یکی دو فصل گذشته این بار ماجرای خداحافظی کاپیتان محبوب سپاهان این تیم را با چالش های جدیدی مواجه کرد.

  به گزارش “ایران ویج”، صبح روز دربی بازیکنان سپاهان در اردوی تیم شان از تصمیم محرم نویدکیا برای خداحافظی مطلع شدند.تصمیمی که شوک بزرگی به آنها وارد کرد چون اصلا انتظار نداشتند کاپیتان محبوب و افسانه ای در میانه های فصل تصمیم به کنار گذاشتن فوتبال بگیرد اما محرم روی تصمیم خود پافشاری کرد و قرار شد دقایقی در دربی به میدان رفته و برای آخرین بار بازوبند کاپیتانی را بردست ببندد.

  در شرایطی که بعد از سوت پایان بازی محسن ترکی داور دربی به عنوان اولین نفر محرم را در آغوش کشید و برای او در ادامه زندگی اش بعد از خداحافظی آرزوی موفقیت کرد تا ثابت شود نویدکیا واقعا فوتبال را کنار خواهد گذاشت حاضران در ورزشگاه همگی به اندازه خود در این مراسم سهیم شدند تا بلکه قبول این واقعیت را برای کاپیتان محبوب زردپوشان راحت کنند با گذشت چند دقیقه ورق برگشت و محرم از تصمیم خود برای خداحافظی دست کشید و به رختکن تیمش رفت تا باعث تعجب همگان شود.

  ۰۱۱۵۰۰۲۳

  در این که نویدکیا چرا از خداحافظی دست کشید و مراسم زشت در حال اجرا را رها کرد تا به رختکن برود نقش احسان حاج صفی کاپیتان دوم این روزهای سپاهان بیش از همه بود. ملی پوش سرشناس و گران قیمت سپاهانی ها با چشمانی اشکبار بعد از شکست در دربی خود را در میان جمعیت به محرم رساند و با گرفتن دست نویدکیا او را به رختکن برد تا مانع خداحافظی اش شود. حرکتی که هیچ کس از دلایلش مطلع نشد و هنوز هم این اقدام با علامت سئوال های بسیار زیادی مواجه است. به خصوص از جانب عبدا.. ویسی که در کنفرانس مطبوعاتی بعد از بازی هم به حاج صفی تاخت و گفت هر آمدنی یک رفتنی هم دارد و محرم هم درست مثل سایر ستاره های بزرگ با این واقعیت باید کنار بیاید!

  آن چه محرز است این که قصه محرم و سپاهان با این اتفاق همچنان ادامه خواهد یافت، قصه ای که می تواند حاشیه های فراوانی رقم زده و سرنوشت آتی زردپوشان را با تغییرات زیادی مواجه کند که گذر زمان آن را مشخص خواهد کرد.

  منبع: ورزش سه
  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.