• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ادبیات , فرهنگی و هنری » «هفت سین در بهمن ماه» منتشر می‌شود
  کد خبر : 1922528

  «هفت سین در بهمن ماه» منتشر می‌شود

    حمیدرضا شکارسری، شاعر ؛ از انتشار کتاب «هفت سین در بهمن ماه» در آینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت: همه شعرهای آمده در این کتاب در رابطه با انقلاب اسلامی در سال۱۳۵۷ سروده شده‌اند و فقط در رابطه با حرکت مردم در بهمن ماه این سال جمع‌آوری شده است. وی افزود: انتشارات «شهرستان…

  «هفت سین در بهمن ماه»

   

  حمیدرضا شکارسری، شاعر ؛ از انتشار کتاب «هفت سین در بهمن ماه» در آینده نزدیک خبر داد و اظهار داشت: همه شعرهای آمده در این کتاب در رابطه با انقلاب اسلامی در سال۱۳۵۷ سروده شده‌اند و فقط در رابطه با حرکت مردم در بهمن ماه این سال جمع‌آوری شده است.

  وی افزود: انتشارات «شهرستان ادب» کتاب «هفت سین در بهمن ماه» را منتشر می‌کند.

  این شاعر گفت: از کتاب‌های دیگرم که در آینده نزدیک منتشر خواهد شد، می‌توانم به کتاب «دلیل پنجره» اشاره کنم. این کتاب هم‌اکنون مراحل چاپ را در انتشارات «سپیده‌باوران» طی می کند و به گمان من با توجه به اینکه تا به امروز کتابی به صورت خاص به اشعار شب‌های قدر نپرداخته، به نظر می‌رسد این کتاب که اشعار مرتبط با این شب‌ها را در خود جای داده است، کاری نو به حساب بیاید.

  شکارسری ادامه داد: انتشارات «فصل پنجم» دومین جلد مجموعه کتاب‌های «زایش مرگ‌های متن» را منتشر می‌کند.

  وی تصریح کرد: من خیلی به جلد دوم مجموعه کتاب‌های «زایش مرگ‌های متن» امیدوارم؛ زیرا جلد اول این مجموعه با استقبال خوبی مواجه شد.

  یادآور می‌شود شکارسری تا به امروز کتاب‌هایی چون «چراغانی بی‌دلیل»، «از تمام روشنایی‌ها»، «پیر‌تر از خود»، «از سکوت به حرف»، «آسمان زیر ابرها» و «عصر پایان معجزات» را در دسترس مخاطبانش قرار داده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.