• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , رادیو و تلویزیون , فرهنگی و هنری » رادیو تصویری ایران فردا افتتاح می‌شود
  کد خبر : 1922178

  رادیو تصویری ایران فردا افتتاح می‌شود

    بهنام احمدپور مدیر رادیو ایران در خصوص راه‌اندازی رادیو تصویری ایران گفت: فردا به صورت آزمایشی رادیو تصویری ایران افتتاح می‌شود، که بستری جدید برای نشر اخبار، اطلاعات و تعامل با مخاطب در سازمان صدا و سیما است. وی ادامه داد: پروژه رادیو تصویری ایران با پیگیری معاونت فنی سازمان، رادیو ایران و همفکری…

  رادیو تصویری ایران فردا

   

  بهنام احمدپور مدیر رادیو ایران در خصوص راه‌اندازی رادیو تصویری ایران گفت: فردا به صورت آزمایشی رادیو تصویری ایران افتتاح می‌شود، که بستری جدید برای نشر اخبار، اطلاعات و تعامل با مخاطب در سازمان صدا و سیما است.

  وی ادامه داد: پروژه رادیو تصویری ایران با پیگیری معاونت فنی سازمان، رادیو ایران و همفکری و ایده‌پردازی آقای فیروزی ریاست محترم دفتر رئیس سازمان به بار نشسته است.

  احمدپور عنوان کرد: رادیو تصویری بستر جدیدی در اختیار برنامه‌سازان رادیو قرار داده است برای اینکه بتوانند پیام‌ها و ماموریت‌هایی که به طور ذاتی بر عهده دارند جهت انتقال آن به مخاطب از ظرفیت و فضایی که سازمان صدا و سیما در اختیار آنها قرار داده استفاده کند و کار را به نحو بهتری انجام دهند.

  احمدپور خاطرنشان کرد: در این پروژه تصویر به کمک صدا می‌آید و با سهولت بهتری مطالب در اختیار مخاطب قرار می‌گیرد. امیدواریم به زودی بحث زیرنویس هم در کنار کار تصویر هم قرار بگیرد و اطلاعات گسترده‌تری همزمان با پخش صوت از آنتن تلویزیون، رادیو و همین طور گیرنده‌های دیجیتال در اختیار مخاطبان قرار دهیم.

  گفتنی است؛ رادیو تصویری ایران اولین تجربه رادیویی است که بستر جدیدی را برای پخش صدا و تصویر در رسانه ملی ایجاد کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.