• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید خرازی
  کد خبر : 1922010

  بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید خرازی

  بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید خرازی با محور ۴۵ متری شهید باقری بزودی انجام می شود. همزمان با اجرای آخرین مراحل عملیات عمرانی در پل‌های تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲ علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به اتفاق مدیران سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، تنی چند از مدیران معاونت…

  بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید خرازی با محور ۴۵ متری شهید باقری بزودی انجام می شود.

  ۶۵
  همزمان با اجرای آخرین مراحل عملیات عمرانی در پل‌های تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲ علیرضا جاوید معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران به اتفاق مدیران سازمان مهندسی و عمران شهر تهران، تنی چند از مدیران معاونت فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۲۲ و جمعی از دست‌اندرکاران مربوطه، به محل اجرای پروژه احداث ادامه بزرگراه شهید حکیم رفت تا پیشرفت عملیات اجرایی این معبر بزرگراهی ۱۶ کیلومتری به همراه تقاطع‌های مسیر، تونل شهدای غزه و تقاطع‌های غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ و ۲ را مورد پایش قرار دهد.

  عرشه مرتفع‌ترین پل تقاطع غیرهمسطح کاروانسراسنگی ۱ در محل تقاطع ادامه بزرگراه شهید حکیم با بزرگراه‌های فتح و شهید لشگری آغاز شد، در مورد اقدامات باقی‌مانده اجرایی که باید طبق برنامه زمان‌بندی پروژه تا پایان پاییز سال جاری به سرانجام برسند، بحث و تبادل نظر شد و تدابیری در جهت رفع موانع اجرایی و تسریع عملیات عمرانی اتخاذ شد.

  معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان آنکه تقاطع بزرگراه شهید حکیم با بلوار المپیک از تقاطع‌های پرتقاضای سفر در مسیر این بزرگراه به شمار می‌آید، از مجریان پروژه خواست با توجه به نقشی که این تقاطع در تقویت ارتباط محلات موجود در ضلع شمال بزرگراه شهید حکیم با شبکه معابر بزرگراهی پایتخت خواهد داشت، روند اجرای آن را طبق برنامه زمان‌بندی ادامه دهند.

  علیرضا جاوید همچنین با حضور در کارگاه پروژه احداث تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید خرازی با محور ۴۵ متری شهید باقری، ابراز امیدواری کرد معدود اقدامات باقی مانده در این پروژه با توجه به تکمیل باند تندروی شمالی و رفع تمام معارضات تاسیساتی به زودی به سرانجام برسد.

  بر اساس این گزارش، بهره برداری از تقاطع غیرهمسطح بزرگراه شهید خرازی با محور ۴۵ متری شهید باقری، سبب تسهیل رفت و آمد به شهرک شهید باقری و دریاچه شهدای خلیج فارس خواهد شد.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.