• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » وضعیت چهارراه مولوی به حالت عادی بازگشت/آب شستگی دلیل نشست زمین
  کد خبر : 1921896

  وضعیت چهارراه مولوی به حالت عادی بازگشت/آب شستگی دلیل نشست زمین

  به دنبال ایجاد تغییرات سطحی معبر واقع در محدوده چهارراه مولوی ساعت ۷:۳۰ دقیقه امروز صبح-شنبه ۲۴ مهرماه- به منظور اطمینان از وضعیت ایمنی نسبت به انسداد مسیر و شناسایی عامل تغییر اقدام شد.  در بررسی های اولیه مشخص شد که علت اصلی تغییرات زمین در محدوده خیابان مولوی و میدان قیام که پیش از…

  به دنبال ایجاد تغییرات سطحی معبر واقع در محدوده چهارراه مولوی ساعت ۷:۳۰ دقیقه امروز صبح-شنبه ۲۴ مهرماه- به منظور اطمینان از وضعیت ایمنی نسبت به انسداد مسیر و شناسایی عامل تغییر اقدام شد.

  ۳۶

   در بررسی های اولیه مشخص شد که علت اصلی تغییرات زمین در محدوده خیابان مولوی و میدان قیام که پیش از این نیز سابقه داشت آب شستگی لایه های زیرین خاک است.

  از آنجا که حجم آب شستگی قابل توجه بوده و ریشه و منبع اصلی این آب مشخص نیست تیمی کارشناسی جهت بررسی موضوع تشکیل و وارد عمل شده اند تا به طور دقیق علت اصلی فرونشست زمین در منطقه را اعلام کنند.

  براساس این گزارش در ابتدای وقوع حادثه سطح آسفالت ١٠ سانتی متر پایین آمده که در حال حاضر این موضوع نیز رفع شده است. جهت پیشگیری از وقوع حوادث احتمالی از ساعات اولیه صبح امروز بلافاصله عوامل شهرداری، آتش نشانی، مدیریت بحران و همچنین آب و فاضلاب در محل مستقر شده اند.

  به طریقی که در حال حاضر نیز وضعیت در این محدوده به حالت اولیه برگشته است و تردد خودروها در این خیابان در جریان است.

  نتیجه تحقیقات و بررسی دقیق تر تیم کارشناسی متعاقبا اعلام خواهد شد.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.