• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » تلويزيون و صدا سيما » فیلم های آخـر هفـتـه در تـلـویـزیـون
  کد خبر : 192189

  فیلم های آخـر هفـتـه در تـلـویـزیـون

  فیلم های آخـر هفـتـه در تـلـویـزیـونReviewed by Aryan on Dec 9Rating: «جان کیو»،« پیش خواهد آمد»،«جزیره» ،« روشنایی صبحدم»،« روز اردو» و ۱۸ فیلم سینمایی و تلویزیونی دیگر در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۷ و ۱۸ آذرماه ازشبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش می شـود . شـبـکـه یــک…

  فیلم های آخـر هفـتـه در تـلـویـزیـونReviewed by Aryan on Dec 9Rating:

  «جان کیو»،« پیش خواهد آمد»،«جزیره» ،« روشنایی صبحدم»،« روز اردو» و ۱۸ فیلم سینمایی و تلویزیونی دیگر در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۷ و ۱۸ آذرماه ازشبکه های یک ، دو ، سه ، چهار، تهران و شما پخش می شـود .

  شـبـکـه یــک

  به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی « جان کیو » پنجشنبه ۱۷ آذرماه ساعت ۹:۵۰ از شبکه یک سیما پخش می شود .

  این فیلم را نیک کازاوتس با بازی دنزل واشنگتن و رابرت دووال ساخته است.

  درخلاصه داستان این فیلم آمده است : جان کیو مرد خانواده دوستی است که به خاطر تورم اقتصادی و بیکاری در آمریکا وضعیت مالی بدی دارد و این درحالی است که مایکی تنها پسر او ناگهان مبتلا به بیماری قلبی شده و پزشکان برای نجات جانش ، پیوند قلب را تنها راه چاره می دانند.جان کیو که به علت قوانین مغرضانه شرکت بیمه ، ازخدمات محروم شده ، ازعهده مخارج برنمی آید . اوعده ای ازبیماران وپزشکان را گروگان می گیرد .

  فیلم تلویزیونی « پیش خواهد آمد» پنجشنبه ۱۷ آذرماه ساعت ۱۵:۳۰ ازشبکه یک سیما پخش خواهد شد .

  داستان فیلم درمورد غلام، آوا و بهنام است که دو روز مانده به تاسوعا در زندگی هرکدامشان گره ای می افتد. غلام پول آمپول مورد نیاز دختربیمارش را که به زحمت تهیه کرده گم می کند. آوا که تا پیش ازتعطیلات فرصت دارد پول خرید خانه مورد پسندش را تهیه کند، باید ماشینش را بفروشد و بهنام ماشین را می خرد. اما صبح­روزبعدیک روزمانده به تاسوعا، وقتی که باید برای نهایی کردن معامله بروند ناگهان بهنام ناپدید می شود.

  سیامک صفری ، یکتا ناصر، جواد عزتی و شیوا ابراهیمی درفیلم تلویزیونی « پیش خواهد آمد » به کارگردانی بهروز شعیبی وتهیه کنندگی پژمان لشکری پورو حمید مولوی ایفای نقش کرده اند .

  فیلم سینمایی « جزیره» پنجشنبه ۱۷ آذرماه ساعت ۲۲ ازشبکـه یک سیما روی آنتن می رود.

  درخلاصه داستان فیلم با بازی تام بنت آمده : “پیتر” مرد بسیار پرمشغله ای است که بیشتر وقت خود را صرف کارکردن می کند و برای خانواده اش وقت زیادی را اختصاص نمی دهد و وقتی قراراست همگی به یک سفر تفریحی دریایی بروند ، او به خاطرکارش مجبورمی شود جداگانه و بعد از رفتنشان به آنها بپیوندد، اما به او خبرمی رسد که درسانحه توفانی شدید همگی جان خود را از دست داده اند .

  فیلم سینمایی« جزیره» به کارگردانی مارک آلدریگ محصول سال ۲۰۰۸ درکشورانگلستان ساخته شده است .

  فیلم تلویزیونی « روشنایی صبحدم» به کارگردانی کاظم بلوچی و تهیه کنندگی فتح اله حداد پنجشنبه ۱۷ آذرماه ساعت ۲۴ از شبکه یک سیما پخش می شود.

  دراین فیلم خواهید دید : فردی تا شب قبل از واقعه عاشورا طرفدار یزید و ازجاسوسان عمربن سعد بود. او هنگامی که ازحقانیت امام حسین (ع) و یارانش آگاه می شود همچون حر ازسپاه اشقیا به سپاه اولیا می پیوندد. رویارویی او در شب قبل از واقعه عاشورا وی را به آزادگی و طرفداری از حق می رساند تا جایی که برای شهادت در سپاه امام حسین (ع) آماده می شود .

  فیلم تلویزیونی « بیا می بخشیم» جمعه ۱۸ آذرماه ساعت ۱۶ از شبکه یک سیما پخش می شود .

  درخلاصه داستان فیلم آمده: روانشناسی موفق و معتقد به نام “احمد اقبالی” به بیماری سرطان مبتلا می شود. احمد به دلیل ابتلا به بیماری با خدا قهرمی کند و عزیزانش را یک به یک از زندگیش حذف می کند . احمد که خود را از خدا طلبکارمی داند ، خود را درخانه حبس کرده و منتظرمرگ می نشیند .

  پرویز فلاحی پور، زهره حمیدی و ملیحه نیکجومند درفیلم تلویزیونی « بیا می بخشیم» به کارگردانی جواد مزدآبادی و تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی بازی کرده اند .

  فیلم تلویزیونی « راه» به کارگردانی سید کاوه حسینی و تهیه کنندگی سید علیرضا سبط احمدی جمعه ۱۸ آذرماه ساعت ۲۴ ازشبکه یک سیما پخش می شود .

  درخلاصه داستان می بینیم : زینب پزشک زنان است .همسرش درکارخانه آجرسازی مهندس فنی است. زینب پدرش را به تازگی از دست داده است . کاروانی زیارتی از پزشکان عازم زیارت کربلا درماه محرم است. زینب هم مشتاقانه آماده سفر است. خبری می رسد که باعث می شود او جایش را در این سفر به کس دیگری بدهد و خود برای ادای نذرهر ساله پدرش به یکی از روستاهای دورافتاده ملایر سفر کند .

  بابک حمیدیان و بهنازجعفری درفیلم تلویزیونی « راه» به عنوان بازیگران اصلی هنرمندی کرده اند .

  شـبـکـه دو

  انیمیشن « عاشورائیان » به کارگردانی ناهید صمدی امین از تولیدات مرکز فرهنگی هنری صبا ، پنجشنبه ۱۷ آذرماه ساعت ۱۴:۳۰ ازشبکه دو سیما پخش خواهد شد .

  داستان انیمیشن « عاشورائیان » درمورد مسلم ابن عقیل و طرح توطئه خیانت به او و قتلش در کوفه می باشد .

  شبکه دو سیما برای روزجمعه ۱۸ آذرماه ساعت۱۷:۳۰فیلم تلویزیونی « سجده عشق » به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی سعید منتظرالمهدی را برای پخش درنظرگرفته است .

  درخلاصه داستان فیلم آمده : مراد بعد ازسه سال از زندان آزاد می شود. مراسم عزاداری و سوگواری سالارشهیدان امام حسین (ع) برپاست. او سراغ خانواده و اقوام خود می رود ، اما از طرف آنها طرد شده و مورد بی مهری قرارمی گیرد ، اما درلحظه آخر، بزرگ خانواده (عمویش) یک موقعیت در اختیارش می گذارد .

  رامبد شکرابی ، سیاوش طهمورث ، سعید علیخانی و سعیده عرب درفیلم تلویزیونی « سجده عشق » به ایفای نقش پرداختند .

  فیلم تلویزیونی « هفتاد و سومین نفر» به کارگردانی علی موذنی و تهیه کنندگی ایرج محمدی جمعه ۱۸ آذرماه ساعت ۲۳ ازشبکه دو سیما روی آنتن می رود .

  درخلاصه داستان فیلم تلویزیونی « هفتاد و سومین نفر» آمده : “حسینی” نویسنده ، گزارشگر و بازیگر تئاتر است. او گزارشی را درباره اختلاس مجریان پروژه ای تنظیم کرده که به علت سهیم بودن طالبی ، مدیرمسئول روزنامه درآن ، وی با چاپ این نوشته مخالفت می کند . طالبی ، ادامه فعالیت حسینی در روزنامه را مشروط به همراهی با اندیشه و پیروی محض ازخواسته های خود کرده ، از او می خواهد مانند خودش، زندگی را بر اساس منافع و سودجویی های مادی ، سامان دهد .

  پرویز پورحسینی ، پیام دهکردی و تورج فرامرزیان به­ عنوان بازیگران اصلی درفیلم تلویزیونی « هفتاد و سومین نفر» بازی کرده انـد .

  شـبـکـه سـه

  فیلم سینمایی « سه شنبه ها با موری» به کارگردانی مایک جکسون و با بازی هانک آزاریا و وندی مونیز محصول سال ۱۹۹۹ کشورآمریکا ، پنجشنبه ۱۷ آذرماه ساعت ۱۰:۱۵ازشبکه سه سیما باز پخش خواهد شد.

  فیلم تلویزیونی « از کوچه های باران » به کارگردانی سید مجید موسویان و تهیه کنندگی احمد کاشانچی پنجشنبه ۱۷ آذرماه ساعت ۱۹ ازشبکه سه سیما پخش می شود .

  دراین فیلم با بازی پری کربلایی ،اسماعیل خلج وحبیب اله یاری خواهید دید : مشهدی حیات پیرزن ساده دل روستایی است که آرزو دارد، قبل ازمرگش به زیارت خدا برود ولی به علت عدم تمکن مالی تاکنون نتوانسته به این آرزو برسد. او قصد دارد با بافت قالیچه ای که گره آن را با صلوات می بافد . پول سفر عمره خود را فراهم آورد .

  فیلم تلویزیونی « همکلاسی آسمان» به کارگردانی محمود ناظری جمعه ۱۸ آذرماه ساعت ۱۰:۳۰ ازشبکه سه سیما بازپخش می شود.

  محمود مقامی، عباس محبوب، فخرالدین صدیق شریف ، فرحناز منافی ظاهر و فاطمه طاهری در فیلم تلویزیونی « همکلاسی آسمان» هنرمندی کرده اند .

  فیلم تلویزیونی « روز اردو » به کارگردانی حسین قناعت و حسن محمدی و تهیه کنندگی بهروز مفید جمعه ۱۸ آذرماه ساعت ۱۹ ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود .

  داستان این فیلم درباره دو نوجوان به نام های فرید و میثاق می باشد که همسایه و همکلاسی هستند ، ولی به خاطر اختلافات فرهنگی و خانوادگی مشکلاتی با هم دارند. آنها برای یک اردوی دانش آموزی به رامسر می روند و اتفاقاتی در این سفر می افتد که براخلاق و رفتار هر دوی آنها تاثیرمی گذارد.

  سعید آقاخانی،اردلان شجاع کاوه و آشا محرابی درفیلم تلویزیونی « روز اردو» بازی کرده اند.

  فیلم سینمایی « باران سخت » به کارگردانی مایکل سالامون و تهیه کنندگی جان بریس جمعه ۱۸ آذرماه ساعت ۲۳:۳۰ ازشبکه سه سیما پخش می شود .

  داستان فیلم سینمایی « باران سخت » با سیلی عظیم درشهرآغاز می شود که بر اثر وقوع یک حادثه بر روی سد دراین شهر کوچک رخ می دهد. محافظ کامیون زرهی حمل پول که نقش آن را کریستین اسلاتر بازی می کند به سرقت پول ها توسط یک باند خلافکار که سردسته آن را فریمن به عهده دارد کمک می کند.اوبا تمام پول­های دزدیده شده فرار و آن را پنهان می کند.

  مورگان فریمن ، کریستین اسلاتر و رندی کواید درفیلم سینمایی « باران سخت » محصول سال ۱۹۹۸ کشورهای آمریکا ،انگلستان ،دانمارک ، فرانسه و ژاپن به ایفای نقش پرداخته اند.

  شـبـکـه چـهـار

  فیلم سینمایی « زندانی اسپانیایی » به کارگردانی و تهیه کنندگی دیوید ممت محصول سال ۱۹۷۴ آمریکا ، پنجشنبه ۱۷ آذرماه ساعت ۱۵:۳۰ ازشبکه چهارسیما باز پخش می شود .

  فیلم سینمایی « خاطرات خانوادگی » به کارگردانی زورلینی جمعه ۱۸ آذرماه ساعت ۱۲ از شبکه چهارسیما پخش می شود.

  درخلاصه داستان فیلم می بینیم : مردی در تنهایی و به دور از خانواده زندگی می کند که ناگهان برادرکوچکترش بدون اطلاع قبلی به سراغ او می آید. درابتدا به نظر می­رسد که برادر جوانتر به دلیل اختلاف با ناپدری خانه را ترک کرده است و برادربزرگتراستقبال مناسبی از او نمی­کند ، اما بعد ازمدتی تلاش می کند که همواره حامی و پشتیبان برادرش باشد.

  مارچلو ماسترویانی و ژاک پرن درفیلم سینمایی « خاطرات خانوادگی » محصول سال ۱۹۶۲ ایتالیا به ایفای نقش پرداختند.

  فیلم تلویزیونی « آیین دلبری » به کارگردانی و نویسندگی محسن دامادی ، جمعه ۱۸ آذرماه ساعت ۲۰:۳۰ درقالب برنامه « سینما۴» ازشبکه چهارسیما پخش می شود .

  داستان فیلم تلویزیونی « آیین دلبری» با بازی عنایت اله بخشی ، آتنه فقیه نصیری و بهناز جعفری از این قرار است که : عیسی پسر جوان و روستایی که پدر و مادرش را در زلزله از دست داده است به همراه میرزا برای کاربه تهران می آید ، آنها به خانه دختر میرزا می روند. داماد میرزا که به احضار روح و چنین کارهایی مشغول است ، متوجه می شود عیسی حس ششم دارد .

  شـبـکـه تـهــران

  انیمیشن « قصص قرآنی » به کارگردانی یونس عباس زاده و رشید برجی ساعت ۹:۱۰ روز پنجشنبه ۱۷ آذرماه در قالب برنامه « تماشاخانه» ازشبکه تهران پخش می شود.

  داستان انیمیشن ازاین قراراست که : حضرت صالح سعی دارد ، قوم ثمود را که بسیارنا فرمان است را به راه راست هدایت کند ، ولی آنها قبول نمی کنند و از او معجزه می خواهند و خداوند از دل کوه شتری را می فرستد که آنها بعداً او را می کشند و حضرت صالح به اذن خدا سه روز برای توبه کردن به آنها مهلت می دهد.

  فیلم سینمایی « خانه ای از امید » پنجشنبه ۱۷ آذرماه ساعت ۳۰/۱۳ازشبکه تهران پخش خواهد شد.

  داستان درمورد آنی و بلیندا دوستان قدیمی هستند كه هردو پزشكی خوانده اند . آنها ازدواج كرده اند ، آنی باردار است ولی بلیندا نمی تواند بچه دارشود و یك دختر را به فرزند خواندگی پذیرفته است . آنی برای دیدن بلیندا به روستایی كه بلیندا درآن زندگی می كند سفرمی كند ومادرشوهرش كه یك قابله با تجربه است ، نگران اوست. چندی بعد اوهم برای دیدن عروسش به خانه بلیندامی رود .

  او درابتدا كارهای بلیندا را قبول ندارد وبا مخالفت می كند ولی پس ازمعالجه یك زن زائو كه وضعیت خطرناكی دارد به یكدیگر نزدیكتر می شوند .آنی درد زایمان می گیرد و بلیندا و مادرشوهرش به اوكمك می كنند تا فرزندش رابه دنیا بیاورد.

  فـیـلـم سینمایی « خانه ای ازامید » با بازی ساراجونز و هایلی داف محصول سال ۲۰۰۹ کشورآمریکا می باشد.

  فیلم تلویزیونی « فقط دو ساعت » به کارگردانی عباس مرادیان و تهیه کنندگی مهدی عظیمی میرآبادی ۳۰ دقیقه بامداد روزجمعه ۱۸ آذرماه ازشبکه تهران پخش می شود.

  این فیلم با موضوع ارتباط انسان با خدا به داستان زندگی فردی به نام محمود خوشبخت می پردازد كه روزی به وی خبر می دهند كه چكی دربانك به نام شما آمده اگر آن را پاس نكنید ، تبعات بسیاربدی برای شما خواهد داشت وتنها دو ساعت فرصت دارید كه آن را پاس كنید.این مسئله سبب بروز اتفاقاتی می شود كه در جریان این فیلم به آن پرداخته خواهد شد.

  شهرام قائدی و ملیكا پارسا درفیلم تلویزیونی « فقط دو ساعت » بازی کرده اند .

  فیلم سینمایی « کشتی شکسته بر روی ماه» به کارگردانی کیم اس سی پیوریوجی ساعت ۱۳:۳۰ روز جمعه ۱۸ آذرماه ازشبکه تهران پخش می شود.

  درخلاصه داستان فیلم آمده : مرد نا امیدی که سعی می کند زندگیش را به پایان برساند، با گیر افتادن دریک جزیره متروکه مجبور به ادامه زندگی می شود. او تلاش می کند تا برای زنده ماندن غذا به دست آورد . او بذرمی کارد تا محصول بدست بیاورد و غذایی که آرزو دارد بخورد .

  مین هیوهانگ ، سو یانگ جانگ و جی یو اینگ جانگ درفیلم سینمایی « کشتی شکسته بر روی ماه » محصول سال ۲۰۰۹ کشورکره جنوبی بازی کرده اند .

  شـبـکـه شمـا

  فیلم تلویزیونی « چشمه آهوان» به کارگردانی شهرام باباپور و تهیه کنندگی محسن دانشورپنجشنبه ۱۷ آذرماه ساعت ۲۳:۴۵ از شبکه شما پخش می شود.

  درخلاصه داستان فیلم آمده : درپی احداث پروژه راهسازی درمنطقه ای نزدیک مناطق حفاظت شده ، سرمحیط بان منطقه سامان لشکری به دست اندرکاران پروژه اخطارمی دهد که حضورآن ها درمنطقه باعث لطمه به محیط زیست و حیات وحش منطقه شده است . صبا ساعی که به عنوان سرپرست پروژه فعالیت می کند ، تذکر او را جدی نمی گیرد .

  شهاب عسگری،غزاله نظر و عباس ترکی ازبازیگران اصلی فیلم تلویزیونی «چشمه آهوان» می باشند .

  فیلم تلویزیونی « مه لقا » به کارگردانی حسین پورستار و تهیه کنندگی جلال سلیمانی ، جمعه ۱۸ آذرماه ساعت ۱۳:۳۰ از شبکه شما روی آنتن می رود.

  درخلاصه داستان فیلم آمده : شوهرمه لقا درپی رفتن به دنبال شئ عتیقه ( گردنبند) گرانبها با تنی خون آلود و زخمی به خانه بازمی گردد و جان می سپارد و نشانه های از آن گردنبند را به همسرش مه لقا می گوید. مه لقا روزها را به همراه تنها دخترش به سختی درایل می گذارند ، اما افکار و عقاید مردمان ایل در مورد زن بیوه او را آزرده می کند .

  مینا نوروزی ، جمال ذوالقدر و لاله فروغ ابراهیمی درفیلم تلویزیونی « مه لقا » به ایفای نقش پرداختند .

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.