• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » مرکز آمار:‌ بعد از برجام ۵۰۰ هزار نفر بیکار شده‌اند +نمودار
  کد خبر : 1921861

  مرکز آمار:‌ بعد از برجام ۵۰۰ هزار نفر بیکار شده‌اند +نمودار

  در زمستان سال گذشته نرخ بیکاری ۱۱.۸ درصد و در بهار سال گذشته ۱۰.۸ درصد بود که افزایش این نرخ به ۱۲.۲ درصد در بهار امسال، از وخیم شدن اوضاع بیکاری در کشور با وجود اجرای برجام حکایت دارد. بر اساس جدیدترین گزارش مرکز آمار، نرخ بیکاری در بهار امسال به ۱۲.۲ درصد رسید که…

  ۴۵۷۲-۵۰۴۱۴۸-۱۴۵۳۵۳۰۵۹۴
  در زمستان سال گذشته نرخ بیکاری ۱۱.۸ درصد و در بهار سال گذشته ۱۰.۸ درصد بود که افزایش این نرخ به ۱۲.۲ درصد در بهار امسال، از وخیم شدن اوضاع بیکاری در کشور با وجود اجرای برجام حکایت دارد.
  بر اساس جدیدترین گزارش مرکز آمار، نرخ بیکاری در بهار امسال به ۱۲.۲ درصد رسید که بالاترین رقم در ۵ سال اخیر محسوب می‌شود.
  آخرین باری که نرخ بیکاری بالای ۱۲ درصد بود، زمستان سال ۱۳۹۱ بود و پس از آن نرخ بیکاری روندی کاهشی پیدا کرد.
  ۱۸۸۹۲۵۴_۵۸۹
  در زمستان سال گذشته نرخ بیکاری ۱۱.۸ درصد و در بهار سال گذشته ۱۰.۸ درصد بود که افزایش این نرخ به ۱۲.۲ درصد در بهار امسال، از وخیم شدن اوضاع بیکاری در کشور با وجود اجرای برجام حکایت دارد.
  از سوی دیگر، در بهار امسال ۳ میلیون و ۱۴۹ هزار نفر بیکار بوده‌اند که این رقم هم در نوع خود رکورد جدیدی در سال‌های اخیر محسوب می‌شود.
  آخرین باری که تعداد بیکاران در کشور بالای ۳ میلیون نفر بود، در سال ۱۳۸۹ بود.
  بر اساس گزارش مرکز آمار در زمستان سال گذشته ۲ میلیون و ۸۸۷ هزار نفر بیکار بودند که آمار جدید نشان می‌دهد در بهار امسال که دومین فصل بعد از اجرای برجام بوده بیش از ۲۶۲ هزار نفر بیکار شده‌اند.
  در پاییز سال گذشته و قبل از اجرای برجام، ۲ میلیون و ۶۴۶ هزار نفر در کشور بیکار بودند که بدین ترتیب در دو فصل بعد از اجرای برجام (زمستان ۹۴ و بهار ۹۵) مجموعا ۵۰۰ هزار نفر بر تعداد بیکاران افزوده شده است.
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.