• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » ثبت‌نام‌کنندگان اینترنتی از مرز ۱۷میلیون نفر گذشت
  کد خبر : 1921847

  ثبت‌نام‌کنندگان اینترنتی از مرز ۱۷میلیون نفر گذشت

  قائم‌مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن ۹۵گفت: صبح امروز، آمار ثبت‌نام‌کنندگان اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن، از ۱۷ میلیون و ۲۸۲ هزار نفر گذشت. به گزارش خبرگزاری ایران ویج، علیرضا زاهدیان، قائم‌مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ گفت: تاکنون ۵ میلیون و ۱۲۰ هزار خانواده در سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ به…

  ۱۳۹۵۰۴۰۸۱۲۰۶۰۴۵۳۸۸۰۱۹۵۷۴

  قائم‌مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن ۹۵گفت: صبح امروز، آمار ثبت‌نام‌کنندگان اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن، از ۱۷ میلیون و ۲۸۲ هزار نفر گذشت.

  به گزارش خبرگزاری ایران ویج، علیرضا زاهدیان، قائم‌مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ گفت: تاکنون ۵ میلیون و ۱۲۰ هزار خانواده در سرشماری نفوس و مسکن سال ۹۵ به صورت اینترنتی شرکت کرده‌اند. بر این اساس تعداد مشارکت‌کنندگان از مرز ۱۷ میلیون نفر عبور کرده و به ۱۷ میلیون و ۲۸۲ هزار نفر رسیده است.

  همچنین نعمت‌اله ترکی، مدیر اجرایی سرشماری نفوس و مسکن استان تهران نیز از ثبت‌نام بیش از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار نفر از شهروندان استان تهران در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن سال ۹۵ خبر داد.

  رئیس سازمان برنامه و بودجه استان تهران گفت: تا ساعت ۷ صبح امروز، آمار ثبت‌نام‌کنندگان در سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن استان تهران به دو میلیون و ۲۰۹ هزار و ۷۴۷ نفر رسید. به این ترتیب ۶۹۶ هزار و ۶۳۸ خانواده در استان تهران در این طرح ملی مشارکت کرده‌اند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.