• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار خودرو » با اقساط یک میلیون تومانی J5 سوار شوید
  کد خبر : 1921797

  پیش پرداخت 200 میلیون ریالی برای یک خودروی اتوماتیک

  با اقساط یک میلیون تومانی J5 سوار شوید

  شرکت کرمان موتور برای فروش خودروی جک J5 اتوماتیک مدل فروش اقساطی خود را به روز کرد. خودروی جک J5 یکی از خودروهایی که در ماه های اخیر مورد استقبال شدید ایرانیان قرار گرفته، جدا از کیفیت مطلوب این خودرو قیمت ارزان این خودروی سواری نسبت به خودروهای هم تراز خود سبب جلب نظر ایرانیان…

  ۲۳۰۹۲۰۵۰
  شرکت کرمان موتور برای فروش خودروی جک J5 اتوماتیک مدل فروش اقساطی خود را به روز کرد.

  خودروی جک J5 یکی از خودروهایی که در ماه های اخیر مورد استقبال شدید ایرانیان قرار گرفته، جدا از کیفیت مطلوب این خودرو قیمت ارزان این خودروی سواری نسبت به خودروهای هم تراز خود سبب جلب نظر ایرانیان شده است.

  شرکت کرمان موتور در جدیدترین بخشنامه فروش خود که مربوط به نیمه دوم مهرماه است قیمت مدل دنده ای این خودرو را ۵۳۹ میلیون ریال و قیمت مدل اتوماتیک این خودرو را ۶۲۹ میلیون ریال اعلام کرده است.
  برای خرید مدل دنده ای شما تنها باید ۱۵۰ میلیون ریال به عنوان پیش پرداخت واریز نمایید و همزمان با صدور دعوتنامه نسبت به واریز مابقی قیمت خودرو مباردت کنید. البته در این خرید شما می توانید از تسهیلات ۲۵۰میلیون ریالی با بازپرداخت ۸ تا ۳۶ ماهه استفاده کنید.

  برای پرداخت اقساط، شما به صورت ماهانه یا هر ۳ ماه یک چک می توانید نسبت به بازپرداخت اقدام کرده و خودروی خود را در دی ماه ۹۵ دریافت کنید.

  سود مشارکت برای این خرید ۲۱ درصد و سود انصراف ۱۵ درصد است.

  برای خرید جک J5  مدل اتوماتیک شما می توانید با پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال ثبت نام اولیه انجام داده و مابقی هزینه را همزمان با صدور دعوتنامه پرداخت نمایید اما اگر در پرداخت مابقی پول با مشکل روبه رو هستید کرمان موتوری ها ۳۰۰ میلیون ریال تسهیلات نیز برای شما در نظر گرفته اند که این مبلغ را در ۳ سه قسط ۷۵ میلیون ریالی و در طول ۸ ماه پرداخت کنید.

  همچنین شما در روش دوم خرید اقساطی جک J5 می توانید با پرداخت ۲۰۰ میلیون ریال خرید خود را ثبت و مابقی هزینه را دراقساط ۲۴ یا ۳۶ ماه بازپرداخت کنید.

  موعد تحویل این خودرو در ماه ۹۵ و سود مشارکت ۲۰ درصد اعلام کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.