• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » اختلافی بین وزارت و کمیته ملی المپیک نیست/بر اساس مقررات عمل می کنیم
  کد خبر : 1921709

  اختلافی بین وزارت و کمیته ملی المپیک نیست/بر اساس مقررات عمل می کنیم

    به گزارش ایران ویج نصراله سجادی در حاشیه مراسم افتتاحیه کنفرانس بین المللی تنیس گفت:برگزاری این کنفرانس با حضور ۳۵۰ مربی از ۲۸ استان کشور و همچنین ۱۱ عضو خارجی برگزار می‌شود که اقدام مثبتی به فدراسیون تنیس ایران انجام داده است. وی به حضور مدرس بین‌المللی فدراسیون جهانی تنیس اشاره کرد و گفت:…

  وزارت و کمیته ملی المپیک

   

  به گزارش ایران ویج نصراله سجادی در حاشیه مراسم افتتاحیه کنفرانس بین المللی تنیس گفت:برگزاری این کنفرانس با حضور ۳۵۰ مربی از ۲۸ استان کشور و همچنین ۱۱ عضو خارجی برگزار می‌شود که اقدام مثبتی به فدراسیون تنیس ایران انجام داده است.

  وی به حضور مدرس بین‌المللی فدراسیون جهانی تنیس اشاره کرد و گفت: حضور این مدرس که رئیس کمیته آموزش فدراسیون جهانی است می‌تواند موقعیت خوبی برای تنیس ایران باشد.

  وی با اشاره به استقبال خوب مربیان ایرانی از این کنفرانس گفت: همانطور که عضو فدراسیون جهانی تنیس اعلام کرد چندی قبل همین کنفرانس در کشور مکزیک برگزار شده است اما تنها ۵۰ عضو از آن استقبال کردند این در حالی است که استقبال مربیان ایرانی از این کنفرانس بی نظیر بوده است.

  سجادی تصریح کرد: این نشان از علاقه مندی ایرانی‌ها به تنیس دارد و امیدوارم فدراسیون تنیس بتواند این حجم از علاقه مندی را در راستای رشد و پیشرفت تنیس هدایت کند.

  معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان درباره اساسنامه گفت: فعلا در این خصوص صحبتی نمیکنم و اجازه بدهید در فرصتی بهتر در این مورد صحبت کنم. تنها باید به این نکته اشاره کنم که صحبتی از اختلاف بین وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مطرح نیست. نامه ای از سوی کمیته به وزارت ارسال شده است که ما بر مبنای مقررات نسبت به آن عمل می‌کنیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.