• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت » خواص درمانی پاچه گوسفند
  کد خبر : 1921682

  خواص درمانی پاچه گوسفند

  متخصص طب سنتی با اشاره به خواص درمانی پاچه گوسفند گفت: افرادی که قدرت حسی آنها افزایش یافته و صداها یا بوهای کم آزارشان می‌دهد با مصرف پاچه گوسفند تا حدود زیادی مشکل‌شان حل می‌شود. محسن ناصری در ارتباط با خواص پاچه گوسفند از لحاظ طب سنتی اظهار داشت: پاچه گوسفند لزج و دیرهضم است…

  متخصص طب سنتی با اشاره به خواص درمانی پاچه گوسفند گفت: افرادی که قدرت حسی آنها افزایش یافته و صداها یا بوهای کم آزارشان می‌دهد با مصرف پاچه گوسفند تا حدود زیادی مشکل‌شان حل می‌شود.

  ۲۰
  محسن ناصری در ارتباط با خواص پاچه گوسفند از لحاظ طب سنتی اظهار داشت: پاچه گوسفند لزج و دیرهضم است ولی پس از هضم غذای سالم به بدن می‌رساند.

  وی افزود: افراد با مزاج خشک و کسانی که دچار بواسیر هستند در صورتی که هاضمه خوبی داشته باشند از مصرف پاچه پخته شده همراه با دارچین استفاده خوبی می‌برند.

  متخصص طب سنتی اضافه کرد: افرادی که قدرت حسی آنها افزایش یافته و صداها یا بوهای کم آزارشان می‌دهد با مصرف پاچه گوسفند تاحدود زیادی مشکلشان حل می‌شود.

  ناصری در ارتباط با مصرف گیاه خارخاسک عنوان کرد: این گیاه خشک است و جوشانده آن سنگ کلیه و مثانه را خرد می‌کند و مصرف چای آن رنگ چهره را به میزان زیادی روشن می‌سازد.

  دانشیار فارماکولوژی دانشگاه شاهد در مورد گیاه خارشتر و خواص درمانی آن گفت: این گیاه بسیار گرم و خشک بوده و ترنجبین بر روی آن تشکیل می‌شود. همچنین روغن خوارشتر درد مفاصل ناشی از سردی را می‌کاهد و دود دادن و زماد موضعی آن برای درمان بواسیر مناسب است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.