• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » ورود دادستانی کل کشور به پرونده آلودگی‌هوا
  کد خبر : 1921652

  ورود دادستانی کل کشور به پرونده آلودگی‌هوا

  منتظری گفت: آلودگی هوا یک بحث بسیار پیچیده است که دستگاه‌های مختلف و مرتبط این موضوع را دنبال می‌کنند و ما به دستگاه‌های مختلف در رابطه با انجام تکالیفشان تأکید می‌کنیم. حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور با اشاره به ضرورت کاهش و کنترل آلودگی هوا در کلان شهرها با توجه به فرارسیدن…

  منتظری گفت: آلودگی هوا یک بحث بسیار پیچیده است که دستگاه‌های مختلف و مرتبط این موضوع را دنبال می‌کنند و ما به دستگاه‌های مختلف در رابطه با انجام تکالیفشان تأکید می‌کنیم.

  ۱
  حجت الاسلام و المسلمین منتظری دادستان کل کشور با اشاره به ضرورت کاهش و کنترل آلودگی هوا در کلان شهرها با توجه به فرارسیدن فصل سرما اظهار کرد: مسئله آلودگی هوا امری است که به چند دستگاه و بخش مرتبط می‌شود.
  وی با بیان اینکه دادستانی مطابق ماده ۲۹۰ قانون آیین دادرسی کیفری به موضوع حقوق عمومی ورود می‌کند، افزود: موضوع آلودگی هوا به نحوی به حقوق عمومی بازمی‌گردد و یکی از دغدغه‌های داستان کل کشور عمل به این تکلیف قانونی است.
  دادستان کل کشور با اشاره به اینکه بحث آلودگی هوا در دادستانی کل در حال رسیدگی است،خاطرنشان کرد: آلودگی هوا یک بحث بسیار پیچیده است که دستگاه‌های مختلف و مرتبط این موضوع را دنبال می‌کنند و ما به دستگاه‌های مختلف در رابطه با انجام تکالیفشان تأکید می‌کنیم و امیدوارم برطرف شود.
  ماده ۲۹۰ قانون آیین دادرسی کیفری تصریح می‌کند: دادستان کل کشور مکلف است در جرائم راجع به اموال، منافع و مصالح ملی و خسارت وارده به حقوق عمومی که نیاز به طرح دعوی دارد از طریق مراجع ذیصلاح داخلی، خارجی و یا بین‌المللی پیگیری و نظارت نماید.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.