• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث » سرقت از رهگذران با استفاده از مواد مخدر+ عکس
  کد خبر : 1921622

  سرقت از رهگذران با استفاده از مواد مخدر+ عکس

  دو زن و یک مرد به اتهام سرقت با استفاده از مواد مخدر بازداشت شدند. ۲ زن ۴۲ و ۵۹ ساله به کمک یک مرد چندین نفر از مردم رهگذر را در ” پاریس ” هدف شوم خود قرار دادند و از آنها پول و وسایل گرانقیمت به سرقت بردند. براساس گزارش پلیس فرانسه این…

  دو زن و یک مرد به اتهام سرقت با استفاده از مواد مخدر بازداشت شدند.
  ۲ زن ۴۲ و ۵۹ ساله به کمک یک مرد چندین نفر از مردم رهگذر را در ” پاریس ” هدف شوم خود قرار دادند و از آنها پول و وسایل گرانقیمت به سرقت بردند.

  براساس گزارش پلیس فرانسه این سارقان از نوعی مواد مخدر به نام “اسکو پو لامین ” که در کشور ” کلمبیا ” به نفس شیطان معروف است و بسیار خطر ناک و در دوز بالا حتی کشنده است برای گیج کردن قربانیان استفاده می کردند .

  ۱

  این سارقان با استفاده از استنشاق قربانیان از مواد مخدر که باعث گیجی و خواب آلودگی آنها می شد ، اشیاء و پولهای نقد را سرقت می کردند ، به طوریکه فقط از یکی از قربانیان ۷۳۵۰۰ یورو پول نقد دزدیدند .

  پلیس در ادامه افزود :این ۳ سارق قربانیان خود را از میان مردم مسن و پیر انتخاب می کردندو در ابتدا یکی از سارقین زن با ادعای اینکه محصول دارویی برای بیماری های لاعلاج دارد قربانیان را به گوشه ای می کشاند و آنها را ترغیب به بوئیدن گیاهان و مواد مخدری که با آنها ترکیب شده بود ،می کرد و پس از گیج شدن قربانی ،سارق دوم به کمک او اشیاء وپول نقد قربانی را می دزدید.

  متهم سوم که یک مرد ۵۶ ساله بود به اتهام شریک جرم و تهیه این مواد در رابطه با این پرونده بازداشت شد .

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.