• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » ویزیت رایگان ۴ هزار تن از زائران حسینی در کربلا
  کد خبر : 1921424

  مسئول درمانگاه شفا کربلا خبر داد

  ویزیت رایگان ۴ هزار تن از زائران حسینی در کربلا

  مسئول درمانگاه شفا کربلا با اشاره به اینکه از ۲۰ تا ۲۲ مهرماه سال جاری حدود ۴ هزارتن از زائران حسینی در درمانگاه شفا به صورت رایگان ویزیت شدند، اظهارداشت: در این مدت سرم درمانی برای ۴۱۲ تن از مراجعان انجام شد. پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حجازی مسئول درمانگاه شفا کربلابا اشاره به…

  مسئول درمانگاه شفا کربلا با اشاره به اینکه از ۲۰ تا ۲۲ مهرماه سال جاری حدود ۴ هزارتن از زائران حسینی در درمانگاه شفا به صورت رایگان ویزیت شدند، اظهارداشت: در این مدت سرم درمانی برای ۴۱۲ تن از مراجعان انجام شد.

  ۵۵
  پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر، حجازی مسئول درمانگاه شفا کربلابا اشاره به اراده خدمات درمانی به زائران حسینی از تاریخ ۲۰ تا ۲۲ مهرماه در درمانگاه کربلا، گفت: در سه روز ۳ هزار و ۹۷۸ تن از مراجعان به درمانگاه به صورت رایگان ویزیت شدند.

  وی ادامه داد: خدمات تزریق برای ۲ هزار و ۳۴۲ تن از مراجعان انجام شد؛ به علاوه برای ۵۸ تن از مراجعان نوار قلب گرفته شد.

  مسئول درمانگاه شفا کربلا به انجام تست قند خون برای مراجعان به درمانگاه اشاره کرد و افزود: ۴۷ تن از زائران مراجعه کننده به درمانگاه شفا از خدمات تست قند خون استفاده کردند.به علاوه یرای ۴۱۲ تن از مراجعان نیز سرم درمانی انجام شد.

  وی با اشاره به ارائه خدمات آزمایشگاهی و اعزام به بیمارستان های کربلا ، یادآور شد: طی سه روز ۶۴ تن از مراجعان از خدمات آزمایشگاه بهره بردند و ۲۱ تن از افراد مراجعه کننده نیز به منظور ادامه روند درمانی به بیمارستان های کربلا اعزام شدند.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.