• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » برای انتخاب گزینه مطلوب در انتخابات آینده به جمع‌بندی مشترک خواهیم رسید
  کد خبر : 1921298

  برای انتخاب گزینه مطلوب در انتخابات آینده به جمع‌بندی مشترک خواهیم رسید

    پرویز سروری پیرامون وضعیت اصولگرایان برای انتخابات ۹۶ اظهار داشت: تمامی طیف‌ها و گروه‌ها قطعا بررسی‌های لازم را در جریان انتخابات ۹۶ انجام می‌دهند. وی در ادامه افزود: احزاب و گروه‌ها ساماندهی و سازماندهی داخلی شان را برای انتخابات آتی انجام می‌دهند البته سیاست کلی در پیش گرفتیم که طرح موضوعات انتخاباتی به صورت…

   انتخابات آینده

   

  پرویز سروری پیرامون وضعیت اصولگرایان برای انتخابات ۹۶ اظهار داشت: تمامی طیف‌ها و گروه‌ها قطعا بررسی‌های لازم را در جریان انتخابات ۹۶ انجام می‌دهند.

  وی در ادامه افزود: احزاب و گروه‌ها ساماندهی و سازماندهی داخلی شان را برای انتخابات آتی انجام می‌دهند البته سیاست کلی در پیش گرفتیم که طرح موضوعات انتخاباتی به صورت زودهنگام به کشور آسیب نرساند.

  قائم مقام جبهه رهپویان با تاکید بر اینکه مهم‌تر از رسیدن به مصداق در جریان انتخابات مدلی است که مصادیق را مشخص می‌کند، تصریح کرد: قبل از رسیدن به مصداق مدلی که جامعیت داشته باشد، فرآیندی را تعریف کند و همچنین تشتت را به وحدت تبدیل کند، اهمیت دارد.

  سروری با تاکید بر اینکه تمامی جریان‌های انقلاب باید به این موضوع فکر کنند که چه اقدامی می‌توانیم انجام دهیم که به ظرفیت افزایی مشترک منجر شود، ادامه داد: این اقدام باید مقبولیت و کارآمدی گزینه در افکار عمومی را افزایش دهد، همچنین گزینه مورد نظر باتوجه به شرایط سیاسی موجود و صف بندی‌های سیاسی انتخاب شود.

  وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در نهایت با جریان اصولگرایی و شورای اصولگرایان برای انتخابات ۹۶ ائتلاف می‌کنید، گفت: هنوز شورایی برای انجام این موضوع شکل نگرفته است اما تلاش ما این است که گزینه مقبولی را در جریان نیروهای انقلاب انتخاب کنیم.

  قائم مقام جبهه رهپویان در ادامه تاکید کرد: نمی‌توانیم فارغ از این موضوع گزینه‌ای را انتخاب کنیم که منجر به تقسیم سبد رأی اصولگرایان و نیروهای انقلاب شود. تلاش خواهیم کرد شرایطی را به وجود آوریم تا گزینه مطلوب ما مورد تایید طیف‌های دیگر نیز باشد و یا به جمع بندی مشترکی برسیم.

  سروری در پایان در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه محوریت جامعه روحانیت مبارز را برای انتخابات ریاست جمهوری قبول دارید، خاطر نشان کرد: ما منتظر مدلی هستیم که با شرایط موجود امروز متناسب باشد و در مورد آسیب پذیری‌هایی که در انتخابات گذشته داشتیم به جمع بندی برسیم.

  منبع: باشگاه خبرنگاران
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.