• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » آخرین وضعیت بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق
  کد خبر : 1921292

  آخرین وضعیت بررسی لایحه برنامه ششم توسعه در کمیسیون تلفیق

    “سیدکمالدین شهریاری” پیرامون آخرین وضعیت برنامه ششم توسعه اظهار داشت: از ابتدای بررسی برنامه توسعه ششم در کمیسیون تلفیق ۴ کمیته تشکیل شده که هر کمیته بخشی از برنامه را مورد رسیدگی قرار داد. وی ادامه داد: پیشنهادهای کمیسیون‌های دائمی مجلس در این کمیته‌ها مورد بررسی قرار گرفت و کارگروه‌ها مصوباتی را درباره این…

  آخرین وضعیت بررسی لایحه برنامه ششم توسعه

   

  “سیدکمالدین شهریاری” پیرامون آخرین وضعیت برنامه ششم توسعه اظهار داشت: از ابتدای بررسی برنامه توسعه ششم در کمیسیون تلفیق ۴ کمیته تشکیل شده که هر کمیته بخشی از برنامه را مورد رسیدگی قرار داد.
  وی ادامه داد: پیشنهادهای کمیسیون‌های دائمی مجلس در این کمیته‌ها مورد بررسی قرار گرفت و کارگروه‌ها مصوباتی را درباره این پیشنهادها به تصویب رساندند و گزارش نهایی را به کمیسیون ارائه کردند.

  عضو کمیسیون تلفیق تصریح کرد: کمیسیون از روز دوشنبه گذشته کار خود را شروع کرده و کلیات لایحه را به بحث گذاشت که به تصویب هم رسید و در نهایت این کلیات وارد جداول شدند اما هنوز این جدول‌ها مورد رسیدگی قرار نگرفته است.

  شهریاری خاطر نشان کرد: اکنون در بررسی مواد لایحه هستیم و تا ماده ۵ بررسی ها انجام و پیشنهادهای کمیسیون‌های دائمی مجلس مطرح شده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.