• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » ۱۱۰ واحد تولیدی قابلیت بازگشت به چرخه تولید دارند
  کد خبر : 1921285

  ۱۱۰ واحد تولیدی قابلیت بازگشت به چرخه تولید دارند

    محمدرضا مروارید استاندار ایلام  درباره چگونگی عملکرد فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی در استان متبوع خود اظهار داشت: در حوزه کشاورزی چندین طرح عمده وجود دارد که براساس آن آبیاری ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی از دیم به آبی تبدیل خواهد شد. وی افزود: در حال حاضر زمینهای آبی استان ۷۰ هزار هکتار است…

  110 واحد تولیدی

   

  محمدرضا مروارید استاندار ایلام  درباره چگونگی عملکرد فرمانده ستاد اقتصاد مقاومتی در استان متبوع خود اظهار داشت: در حوزه کشاورزی چندین طرح عمده وجود دارد که براساس آن آبیاری ۱۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی از دیم به آبی تبدیل خواهد شد.

  وی افزود: در حال حاضر زمینهای آبی استان ۷۰ هزار هکتار است و قرار است طی دوره‌ای سه ساله ۱۰۰ هزار هکتار به این میزان اضافه شود.

  مروارید با اشاره به موضوع راه‌سازی در استان ایلام خاطرنشان کرد: در سال ۹۲، ۴۲ کیلومتر آزاد راه در ایلام وجود داشت اما در حال حاضر این میزان ۱۵۰ کیلومتر است و تا پایان سالجاری میزان آن به ۲۰۰ کیلومتر خواهد رسید.

  استاندار ایلام با بیان اینکه در بحث صنعت ۵۰۰ واحد صنعتی کوچک و بزرگ در ایلام وجود دارد، خاطرنشان کرد: متاسفانه در سال ۹۲ ، ۱۸۰ واحد تولیدی تعطیل بود اما سال گذشته توانستیم ۳۰ واحد غیرفعال را به چرخه تولید بازگردانیم در حال حاضر هم با بررسی‌های انجام شده مشخص شد ۱۱۰ واحد تولیدی قابلیت بازگشت به چرخه تولید را دارند بنابراین قصد داریم در جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی مشکلات آنها را با جدیت بررسی ‌کنیم.

  وی تاکید کرد: در شش ماه نخست سالجاری میزان صادرات در استان ایلام ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون دلار بود که این میزان نسبت به سال گذشته رشد ۲ برابری را تجربه کرده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.