• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , فرهنگی و هنری » استعفای وزیر ارشاد در حد گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای است
  کد خبر : 1921141

  استعفای وزیر ارشاد در حد گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای است

    حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص صحبت‌های امروز حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور پیرامون احتمال استعفای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: به طور حتم آقای آشنا با امور آشناتر است؛ اما تا جایی که من می‌دانم اتفاق خاصی نیفتاده و استعفای وزیر ارشاد در حد گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای…

  استعفای وزیر ارشاد

   

  حسین نوش‌آبادی سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص صحبت‌های امروز حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس جمهور پیرامون احتمال استعفای وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار داشت: به طور حتم آقای آشنا با امور آشناتر است؛ اما تا جایی که من می‌دانم اتفاق خاصی نیفتاده و استعفای وزیر ارشاد در حد گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای است.

  وی ادامه داد: اکنون وزیر ارشاد در سفر کاری و مشغول کار است. منتظریم خودشان برگردند تا در این مورد صحبت کنند.

  نوش‌آبادی تصریح کرد: در این رابطه تصمیم‌گیرنده نهایی دولت است. این موضوع الان در حد بحث‌های سیاسی و فرهنگی است؛ هنوز نه استعفایی داده شده و نه استعفایی پذیرفته شده است.

  سخنگوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سؤال خبرنگار مبنی بر اینکه اکنون حال و هوای وزارت ارشاد با توجه به این گمانه‌زنی‌ها چگونه است، گفت: من به صحبت های قبلی‌ام بسنده می‌کنم و دیگر حرفی راجع به این بحث ندارم.

  گفتنی است؛ حسام‌الدین آشنا مشاور فرهنگی رئیس‌جمهور امروز در واکنش به برخی اظهارات مطرح شده مبنی بر استعفای علی جنتی وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی گفت: اگر استعفای آقای جنتی روی میز رئیس جمهور باشد، با شروع هفته آینده به این موضوع رسیدگی می‌شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.