• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ۲ مرحله مرخصی ده روزه به زندانیان واجدالشرایط اعطا شد
  کد خبر : 1920872

  ۲ مرحله مرخصی ده روزه به زندانیان واجدالشرایط اعطا شد

  قضاوتی در بازدید از مدرسه قرآنی مشکات و اندرزگاه دارالحفظ زندان مرکزی یزد، ضمن بررسی مشکلات مددجویان به زندانیان واجدالشرایط این اندرزگاه، ۲ مرحله مرخصی ۱۰ روزه اعطا کرد. دادستان یزد در بازدید از مدرسه قرآنی مشکات و اندرزگاه دارالحفظ زندان مرکزی یزد ، ضمن بررسی مشکلات مددجویان، به زندانیان واجدالشرایط این اندرزگاه، ۲ مرحله…

  قضاوتی در بازدید از مدرسه قرآنی مشکات و اندرزگاه دارالحفظ زندان مرکزی یزد، ضمن بررسی مشکلات مددجویان به زندانیان واجدالشرایط این اندرزگاه، ۲ مرحله مرخصی ۱۰ روزه اعطا کرد.

  دادستان یزد در بازدید از مدرسه قرآنی مشکات و اندرزگاه دارالحفظ زندان مرکزی یزد ، ضمن بررسی مشکلات مددجویان، به زندانیان واجدالشرایط این اندرزگاه، ۲ مرحله مرخصی ۱۰ روزه اعطا کرد.

  ۳۲
  وی ضمن تسلیت به مناسبت این ایام خطاب به مددجویان تاکید کرد: ما هرچه داریم از ائمه اطهار (ع) و قرآن کریم است و با انس گرفتن با آن می توانیم خود را بیمه کرده تا از دام و وسوسه شیطان در امان باشیم و با درس ها و دستورات قرآنی به آرامش و زندگی سعادت برسیم.

  وی در ادامه افزود: اگر ناهنجاری و چالش و به هر علتی باعث شده تا مرتکب جرم شوید ریشه اصلی آنها ضعف در ایمان و تقواست که به هردلیلی در شما قوی نبوده که بهترین و شاید تنها راه برای اصلاح و تطهیر کردن خود و بازگشت سعادتمندانه به جامعه توجه به مسائل اعتقادی، قرآنی و متوسل شدن به ائمه اطهار و تقویت ایمان و تقوای است که خوشبختانه با فضایی که به صورت تخصصی در زندان مرکزی یزد مهیا شده، امید است نهایت استفاده جهت یادگیره آموزه های قرآنی، احکام و حفظ قرآن کریم ببرید.

  دادستان یزد در پایان ضمن بررسی مشکلات مددجویان به زندانیان واجدالشرایط این اندرزگاه، ۲ مرحله مرخصی ۱۰ روزه اعطا کرد.

  منبع : میزان

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.