• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان مشهود است
  کد خبر : 1920830

  تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان مشهود است

  عضو کمیسیون قضایی مجلس با تأکید بر اینکه کاملاً تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان را تأیید می‌کنم،گفت: وزیر آموزش و پرورش انسان خوبی است، اما اینکه بتواند وزارتخانه را راهبری کند، توانایی‌اش را ندارد. حجت‌الاسلام والمسلمین حسن نوروزی عضو کمیسیون قضایی مجلس در خصوص «تخلفات و بازداشت‌هایی که در صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفته است؟»، اظهار…

  عضو کمیسیون قضایی مجلس با تأکید بر اینکه کاملاً تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان را تأیید می‌کنم،گفت: وزیر آموزش و پرورش انسان خوبی است، اما اینکه بتواند وزارتخانه را راهبری کند، توانایی‌اش را ندارد.

  ۲۰
  حجت‌الاسلام والمسلمین حسن نوروزی عضو کمیسیون قضایی مجلس در خصوص «تخلفات و بازداشت‌هایی که در صندوق ذخیره فرهنگیان صورت گرفته است؟»، اظهار داشت:بنده کاملاً تخلفات را تأیید می‌کنم و در خصوص استیضاح وزیر آموزش و پرورش نیز مواردی شامل ناتوانی وزیر آموزش و پرورش، به هم‌ریختگی این وزارتخانه، ادارات کل و ادارات آموزش و پرورش، جابه‌جایی‌های بی‌مورد معلمان و مدیران و برخی مشکلات مالی از جمله مشکلات این وزارتخانه است.

  وی ادامه داد: علی‌اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش انسان خوبی است، اما اینکه بتواند وزارتخانه را راهبری کند، توانایی‌اش را ندارد.

  حجت‌الاسلام والمسلمین نوروزی افزود: قانون اساسی اعلام می‌کند که آموزش و پرورش رایگان است، اما می‌بینیم امروز به سمتی می‌رویم که مدارس دولتی را به بخش خصوصی واگذار می‌کنند و از مردم پول دریافت می‌شود.

  عضو کمیسیون قضایی مجلس تأکید کرد: معلوم است نگاه جانبدارانه از مردم وجود ندارد و مسائل مالی و مشکلات موجود در آموزش و پرورش باعث طرح استیضاح وزیر آموزش و پرورش شده است و ما آن را دنبال می‌کنیم.

  وی در خصوص «پیش‌بینی عملی شدن استیضاح وزیر آموزش و پرورش»، خاطرنشان کرد: باید رئیس‌جمهور، دولت و مردم متوجه شوند که این وزیر برای نمایندگان ملت قابل تحمل نیست.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.