• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی , ورزشی » ساکت: انتظار می رود ایران به عنوان مقتدرترین تیم آسیا به جام جهانی برود
  کد خبر : 1920748

  ساکت: انتظار می رود ایران به عنوان مقتدرترین تیم آسیا به جام جهانی برود

    به گزارش ایران ویج محمدرضا ساکت پس از پیروزی تیم ملی مقابل کره جنوبی اظهار کرد:تمام وجود مردم، چه آن‌هایی که در آزادی بودند چه آن‌هایی که پای گیرنده‌ها بودند نام ائمه اطهار و امام حسین (ع) را فریاد می‌زد. تمام عزاداری‌های تماشاگران خودجوش بود و خوشحالیم که حرمت این روز را نگه داشتند…

  ایران به عنوان مقتدرترین تیم آسیا

   

  به گزارش ایران ویج محمدرضا ساکت پس از پیروزی تیم ملی مقابل کره جنوبی اظهار کرد:تمام وجود مردم، چه آن‌هایی که در آزادی بودند چه آن‌هایی که پای گیرنده‌ها بودند نام ائمه اطهار و امام حسین (ع) را فریاد می‌زد.
  تمام عزاداری‌های تماشاگران خودجوش بود و خوشحالیم که حرمت این روز را نگه داشتند و خدا را شکر که این حفظ احترام با برد ایران نیز همراه بود و گام مهمی را برای صعود برداشتیم.

  وی افزود: از ما انتظار می‌رود به عنوان مقتدرترین تیم آسیایی به جام جهانی صعود کنیم. برای همین حتما باید یک کمپ مجهز برای تیم ملی داشته باشیم که این برنامه جزو برنامه‌های آقای تاج است.

  ساکت درباره انگیزه حریفان مقابل تیم ملی ایران، تصریح کرد: با شرایطی که پیش آمده تمام تیم‌ها با انگیزه مضاعفی در مقابل ما حاضر می‌شوند زیرا اکنون ما مقتدرترین تیم آسیا هستیم.

  مدیر تیم های ملی درمورد پاداش برد کره و ازبکستان تصریح کرد: هدف بازیکنان تنها خوشحالی مردم بود نه پاداش. ما سعی می‌کنیم طی برنامه‌ای، تمام زحمات بازیکنان تیم ملی چه نوجوانان، چه جوانان و چه بزرگسالان را پاسخ دهیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.