• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , حوادث , مطالب برگزیده سایت » شرور مسلح جنوب کرمان به هلاکت رسید
  کد خبر : 1920727

  توسط سربازان گمنام امام زمان (عج)

  شرور مسلح جنوب کرمان به هلاکت رسید

  مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: شرور مسلح جنوب استان کرمان به نام خدارحم رئیسی دیشب به دست ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان به هلاکت رسید. خلیل همایی‌راد گفت: شرور مسلح جنوب استان کرمان به نام خدارحم رئیسی شب گذشته توسط ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان به هلاکت رسید. وی بیان داشت:…

  مدیرکل امنیتی و انتظامی استانداری کرمان گفت: شرور مسلح جنوب استان کرمان به نام خدارحم رئیسی دیشب به دست ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان به هلاکت رسید.

  ۳۹

  خلیل همایی‌راد گفت: شرور مسلح جنوب استان کرمان به نام خدارحم رئیسی شب گذشته توسط ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان به هلاکت رسید.

  وی بیان داشت: این شرور از باقیمانده نیروهای باند آریا جاویدان بود که مدتی قبل توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در ارتفاعات جبالبارز جیرفت دستگیر شده بود و سوابق متعددی در زمینه شرارت و سرقت داشته است.

  مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان با اشاره به جنایات شرور «خدارحم رئیسی» خاطرنشان کرد: سرقت اموال و اشیاء مردم در مناطق کوهستانی مناطق عنبرآباد، رودبار جنوب و ریگان و همچنین قاچاق مواد مخدر بخشی از جرائم نام برده است.

  این مسؤول تصریح کرد: همچنین این شرور دارای سابقه دستگیری و زندان بوده که با مصوبه شورای تامین و دستور قضایی تحت تعقیب قرار گرفته و شب گذشته در مناطق کوهستانی منطقه عنبرآباد در جنوب استان کرمان توسط ماموران اداره کل اطلاعات جنوب به هلاکت رسید و یک‌ دستگاه موتورسیکلت، یک قبضه اسلحه کلاشینکف و تجهیزات کامل انفرادی از وی کشف شده است.

  همایی‌راد به آخرین موارد شرارت نامبرده اشاره کرد و بیان داشت: سرقت به عنف و النگوهای دختری از افراد محلی از جرائم وی بوده که هنگام تردد در مسیر یکی از زیارتگاه‌های منطقه صورت گرفته و چندی قبل برای تظلم خواهی به سربازان گمنام امام زمان (عج) در جیرفت مراجعه کرده بود.

  مدیرکل امنیتی انتظامی استانداری کرمان تصریح کرد: همچنین در عملیات دیگری که شب گذشته در یکی از شهرک‌های حاشیه شهر جیرفت توسط ماموران اداره کل اطلاعات استان صورت گرفت، یک قاتل به نام «م. ک» که در اواخر اسفندماه سال گذشته اقدام به قتل شخصی به نام «ی.ا» کرده بود با انجام کار اطلاعاتی دستگیر و به دست قانون سپرده شد.

  وی افزود: کسانی که دست به شرارت و آزار و اذیت مردم می‌زنند، بدانند که سرنوشتی بهتر از معدوم «مختار جهش» و «خدارحم رئیسی» و امثالهم ندارند، لذا تا فرصت دارند، دست از اعمال خود بردارند و با تسلیم به محاکم قضایی از گذشته خود توبه کنند و از رأفت اسلامی برخوردار شوند و الا نیروهای انتظامی امنیتی و دادستان‌های سراسر استان کرمان مصمم هستند به شدت با آنها برخورد کرده و نظم و امنیت استان کرمان را به طور کامل تأمین کنند.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.