• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » افزایش ۲۰درصدی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات
  کد خبر : 1920706

  افزایش ۲۰درصدی کمک هزینه سفر به عتبات عالیات

  مدیرکل اجتماعی فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: کمک هزینه سفر به عتبات عالیات با افزایش ۲۰ درصدی از پنج میلیون ریال به شش میلیون ریال رسیده است. عباس رشیدی از افزایش ۵۰ درصدی سهمیه سفرهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان خبر داد و گفت: سال گذشته ۹۰ هزار سهمیه برای سفرهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان پیش‌بینی…

  مدیرکل اجتماعی فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: کمک هزینه سفر به عتبات عالیات با افزایش ۲۰ درصدی از پنج میلیون ریال به شش میلیون ریال رسیده است.

  ۳۲
  عباس رشیدی از افزایش ۵۰ درصدی سهمیه سفرهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان خبر داد و گفت: سال گذشته ۹۰ هزار سهمیه برای سفرهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان پیش‌بینی شده بود که امسال به ۱۵۰ هزار نفر افزایش یافت.
  وی افزود: هدف از برگزاری سفرهای سیاحتی و زیارتی ویژه بازنشستگان و مستمری‌بگیران، پرکردن اوقات فراغت بازنشستگان، ایجاد روحیه شادی و نشاط در بین بازنشستگان و جلوگیری از کم‌تحرکی این قشر ارجمند است.
  وی از افزایش ۲۰ درصدی کمک هزینه سفرهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان خبرداد و گفت: کمک هزینه این سفرها از دو میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به سه میلیون ریال افزایش یافته است تا بازنشستگان بتوانند در سه مرحله از سهمیه این سفرها بهره‌مند شوند.
  رشیدی اظهار داشت: بازنشستگان کل کشور می توانند با مراجعه به سایت صندوق بازنشستگی کشوری ثبت نام و از سهیمه سفرهای سیاحتی و زیارتی استفاده کنند.
  مدیرکل اجتماعی فرهنگی صندوق بازنشستگی کشوری با بیان اینکه فراهم کردن امکان اعزام به عتبات عالیات از برنامه‌های فرهنگی ویژه بازنشستگان در سال جاری است، افزود: کمک هزینه سفر به عتبات عالیات با افزایش ۲۰ درصدی از پنج میلیون ریال به شش میلیون ریال رسیده است.
  رشیدی ادامه داد: سفر بازنشستگان به عتبات عالیات، از طریق شرکت‌های مورد تأیید سازمان حج و زیارت امسال برای پنج هزار بازنشسته با همراه انجام می‌شود و تا سقف ۱۰ هزار نفر نیز قابل افزایش است.

  منبع : فارس

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.