• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » ترکیب تیم دانشجویان کشتی فرنگی اعلام شد
  کد خبر : 1920559

  ترکیب تیم دانشجویان کشتی فرنگی اعلام شد

    سید حسین مرعشیان اظهار کرد: تیم دانشجویان فرنگی کار کشور ۷ آبان ماه وزن کشی دارند سپس مسابقات تیم کشتی دانشجویان جهان ۸ و ۹ آبان ماه در ترکیه شهر کروم های انجام می شود. وی افزود: ترکیب تیم اعزامی به این رقابتها مشخص شده است که در وزن ۵۹ کیلوگرم فرشند ایسوند،وزن۶۶ کیلوگرمحمد…

  ترکیب تیم دانشجویان کشتی فرنگی

   

  سید حسین مرعشیان اظهار کرد: تیم دانشجویان فرنگی کار کشور ۷ آبان ماه وزن کشی دارند سپس مسابقات تیم کشتی دانشجویان جهان ۸ و ۹ آبان ماه در ترکیه شهر کروم های انجام می شود.

  وی افزود: ترکیب تیم اعزامی به این رقابتها مشخص شده است که در وزن ۵۹ کیلوگرم فرشند ایسوند،وزن۶۶ کیلوگرمحمد رضا گرایی،۷۱کیلوگرم برومند اسلان،وزن ۷۵ کیلوگرم رسول گرم سیری و در وزن ۸۰ کیلو علی زینتی رفاه در وزن ۸۵ کیلو سامان عزیزی،وزن ۹۸ کیلو مجید علی یاری و وزن ۱۳۰ کیلو امیر قاسمی مونجزی به رقابتها اعزام خواهند شد.

  مرعشیان در ادامه بیان کرد: مرحله سوم اردوی تیم کشتی فرنگی را در خانه کشتی شماره دو تهران تا ۴ آبان ماه برگزار می کنیم و امید داریم با جوان گرایی که در تیم انجام شده است نتیجه خوبی در رقابتها کسب کنیم.
  سرمربی تیم کشتی دانشجویان فرنگی در ادامه خاطر نشان کرد: برای انتخاب تیم ما بدعت گذاشتیم که انتخابی صورت گیرد و انتصابی در کار نبوده است ورزشکاران گزینش شده اند و پای این بدعت محکم ایستاده ایم اما باتوجه به اینکه قوانین کشتی تغییر یافته است سهم آمادگی جسمانی ورزشکاران را ارتقا دادیم و با همه این تفاسیر امیدمان زیاد است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.