• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » تشریح اقدامات وزارت خارجه کشورمان برای کمک به دختر نیکوکار ایرانی در هند
  کد خبر : 1920534

  تشریح اقدامات وزارت خارجه کشورمان برای کمک به دختر نیکوکار ایرانی در هند

    “بهرام قاسمی” سخنگوی وزارت خارجه کشورمان ، در رابطه با وضعیت نرگس کلباسی دختر نیکوکار ایرانی در هند اظهارداشت: داستان مفصل است، ما تا توانستیم برای ایشان تبلیغ و در هند اقداماتی صورت دادیم. گفتنی است؛ سرکنسول ایران در حیدرآباد هند نیز اظهارداشت: سفیر ایران در دهلی پیگیر پرونده نرگس کلباسی اشتری تبعه ایرانی…

   اقدامات وزارت خارجه کشورمان برای کمک به دختر نیکوکار ایرانی در هند

   

  “بهرام قاسمی” سخنگوی وزارت خارجه کشورمان ، در رابطه با وضعیت نرگس کلباسی دختر نیکوکار ایرانی در هند اظهارداشت: داستان مفصل است، ما تا توانستیم برای ایشان تبلیغ و در هند اقداماتی صورت دادیم.

  گفتنی است؛ سرکنسول ایران در حیدرآباد هند نیز اظهارداشت: سفیر ایران در دهلی پیگیر پرونده نرگس کلباسی اشتری تبعه ایرانی – انگلیسی است که به دلیل پرونده یک قتل، با دردسرهای زیادی در هند مواجه شده است.

  طبق این گزارش؛ نرگس کلباسی اشتری دختر ۲۹ ساله ایرانی تباری است که به گفته خود از سال ۲۰۱۱ زندگی در غرب (انگلیس) را رها کرده و خود را وقف خدمت به کودکان نابینا در هند کرده است.

  او در این مدت متهم به سهل انگاری در نگهداری یکی از کودکانی شد که در جریان یک گردش تفریحی در دریا غرق شده و تاکنون نشانی از او به دست نیامده است.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.