• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , سیاسی » جنون سردمداران سعودی حد و مرز نمی‌شناسد
  کد خبر : 1920468

  جنون سردمداران سعودی حد و مرز نمی‌شناسد

    به گزارش ایران ویج، فراکسیون حقوق‌بشر مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای جنایت سعودی‌ها در صنعا را محکوم کرد. متن این بیانیه به شرح ذیل است: حمله سعودی‌ها به مردم مظلوم یمن، از ابتدا نمایش وحشت گسترده خاندان وهابی وابسته به آمریکا، در پی قدرت‌گیری جبهه مقاومت مردمی در منطقه، متزلزل شدن پایه‌های حاکمیت در…

  جنون سردمداران سعودی

   

  به گزارش ایران ویج، فراکسیون حقوق‌بشر مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای جنایت سعودی‌ها در صنعا را محکوم کرد.

  متن این بیانیه به شرح ذیل است:

  حمله سعودی‌ها به مردم مظلوم یمن، از ابتدا نمایش وحشت گسترده خاندان وهابی وابسته به آمریکا، در پی قدرت‌گیری جبهه مقاومت مردمی در منطقه، متزلزل شدن پایه‌های حاکمیت در درون عربستان و استراتژی‌های تفکر تکفیری نو وهابیون سعودی است.

  عربستان در این راستا روز به روز به گسترش جنایات خود در یمن می‌پردازد و تاکنون بیش از هفت مرتبه تمام زیرساخت‌های اساسی این کشور را با جنگنده‌های خود مورد حمله قرار داده است.

  سعودی‌ها با جنایاتشان تلاش می‌کنند، حتی اگر امکان تسلط سیاسی بر فضای یمن را به دست نیاوردند، کشوری در کنارشان باشد که در ضعیف‌ترین شکل ممکن اداره شود و همواره امکان تعارض به آن فراهم آید.

  جنایت اخیر سعودی‌ها در کشتار وحشیانه مردم بی‌دفاع صنعا نشان داد که جنون سردمداران سعودی هیچ حد و مرزی را نمی‌شناسد و لازم به نظر می‌رسد تا یمنی‌ها در اقدامات متقابل پاسخ‌های کوبنده‌ای را علیه سعودی‌ها ترتیب دهند.

  فراکسیون حقوق‌بشر مجلس شورای اسلامی، ضمن محکومیت اقدام سعودی‌ها در صنعا، به مردم مظلوم یمن اعلام می‌کند که امیدی به اقدام مجامع به ظاهر بین‌المللی برای حل و فصل اوضاع کشور خود نداشته باشند، چرا که راه پیروزی مقاومت است.

  ابوالفضل ابوترابی

  رئیس فراکسیون حقوق‌بشر مجلس شورای اسلامی

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.