• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , بهداشت و سلامت , بیماریهای مهم » پُرخوری از عوامل مستعدکننده فرد برای بروز سرماخوردگی است
  کد خبر : 1920364

  دستیار تخصصی طب سنتی ایران:

  پُرخوری از عوامل مستعدکننده فرد برای بروز سرماخوردگی است

  یک دستیار تخصصی طب سنتی گفت: پرخوری در زمان زکام و آبریزش بینی باعث تشدید و طولانی شدن دوره درمان آن خواهد شد. همچنین پرخوری از عوامل مستعدکننده فرد برای بروز زکام (سرماخوردگی) است. محمد علی زارعیان درباره پیشگیری از زکام در حکیم ایرانی, اظهار داشت: پوشاندن سر در زمان زکام و آبریزش بینی ضروری…

  یک دستیار تخصصی طب سنتی گفت: پرخوری در زمان زکام و آبریزش بینی باعث تشدید و طولانی شدن دوره درمان آن خواهد شد. همچنین پرخوری از عوامل مستعدکننده فرد برای بروز زکام (سرماخوردگی) است.

  ۶۶

  محمد علی زارعیان درباره پیشگیری از زکام در حکیم ایرانی, اظهار داشت: پوشاندن سر در زمان زکام و آبریزش بینی ضروری است.

  به گفته وی برای پیشگیری از بروز زکام نیز از دستورات لازم الاجراست به ویژه زمان‌هایی که حساسیت نسبت به تغییر دما افزایش می‌یابد مثل زمان خروج از حمام, استخر و سونا و مکان‌های بسیار گرم بسیار موثر است.

  پرخوری از عوامل مستعدکننده فرد برای بروز زکام است

  این دستیار تخصصی طب سنتی افزود: پرخوری در زمان زکام و آبریزش بینی باعث تشدید و طولانی شدن دوره درمان آن خواهد شد. همچنین پرخوری از عوامل مستعدکننده فرد برای بروز زکام است.

  در زمان ابتلا به زکام از طاق باز خوابیدن بپرهیزید

  زارعیان ادامه داد: در زمان ابتلا به زکام از طاق باز خوابیدن بپرهیزید؛ چرا که امکان بروز بیماری‌های ریوی به دنبال زکام را افزایش می‌دهد. ترجیحاً به گونه‌ای بخوابید که سرتان در راستای بدن قرار گیرد و به گونه‌ای روی پهلوها بخوابید که سوراخ‌های بینی رو به زمین باشند.

  نوشیدن آب سرد در زمان ابتلا به زکام ممنوع است

  وی اضافه کرد: نوشیدن آب سرد در زمان ابتلا به زکام ممنوع است همچنین خواب طی روز در زمان ابتلا به زکام تا حد امکان باید کاهش یابد به ویژه خوابیدن با فاصله کم از خوردن غذا؛ چرا که باعث تشدید و طولانی شدن دوره درمان می‌شود.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.