• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی » برای حمایت از تولیدات ایرانی وارد میدان شویم
  کد خبر : 1920346

  برای حمایت از تولیدات ایرانی وارد میدان شویم

  ▫️بحث توجه به تولیدات داخلی با رویکرد تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از جمله موضوعات مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است که باید توجه جدی به آن شود. به گزارش سرویس اقتصادی “ایران ویج”، سید مرتضی بختیاری در حاشیه دیدار با مدیرعامل و کارکنان نمایشگاه بین المللی مشهد:▫️توجه به کالای داخلی و حمایت از تولید ملی…

  ▫️بحث توجه به تولیدات داخلی با رویکرد تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از جمله موضوعات مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است که باید توجه جدی به آن شود.

  ۳۱۳۲۴۹۴

  به گزارش سرویس اقتصادی “ایران ویج”، سید مرتضی بختیاری در حاشیه دیدار با مدیرعامل و کارکنان نمایشگاه بین المللی مشهد:▫️توجه به کالای داخلی و حمایت از تولید ملی در واقع به همان سخن امام راحل برمی گردد که فرمودند «ما می توانیم» و این «ما می توانیم» در واقع الگو و مسیر راه برای حمایت از تولیدات داخلی است.

  ▫️همه ساله نمایشگاه هایی در قالب های مختلف در اکثر استان های کشور برگزار می شود و کالاهای موردنیاز مردم با نرخ کمتری در اختیار آنها قرار می‌گیرد اما باید توجه داشت که در برپایی این نمایشگاه ها به سوی تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی حرکت شود.

  ▫️برپایی نمایشگاه هایی همچون «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» در راستای توجه به تولیدات داخلی از واردات بی رویه جلوگیری می کند و حمایت از تولید کالاهای ملی در نهایت منجر به تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی خواهد شد.

  ▫️آنچه که ضرورت دارد این است که باید در راستای حمایت از تولید ملی وارد میدان شده و فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را در بین مردم گسترش دهیم  زیرا مصرف کالاهای داخلی اثرات مثبت فراوانی برای جامعه دارد.

  ▫️نمایشگاه «خانواده ایرانی، خانه ایرانی و تولید ایرانی» یک اقدام ارزشمند در حوزه حمایت کالای ایرانی و تولیدات ملی است و امیدوارم اثرات فرهنگی خود را در جامعه داشته باشد.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.