• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی » ابعاد تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان وسیع است
  کد خبر : 1920143

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس :

  ابعاد تخلفات صندوق ذخیره فرهنگیان وسیع است

  عضو کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با اشاره به اینکه بحث تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره هفته آینده در صحن علنی مجلس بررسی می‌شود، گفت: ابعاد تخلفات صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان وسیع است و دادستانی نمی‌تواند تمام جوانب آن را پیدا کند. جبار کوچکی‌نژاد در رابطه با وضعیت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره…

  عضو کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس با اشاره به اینکه بحث تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره هفته آینده در صحن علنی مجلس بررسی می‌شود، گفت: ابعاد تخلفات صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان وسیع است و دادستانی نمی‌تواند تمام جوانب آن را پیدا کند.

  ۲۸

  جبار کوچکی‌نژاد در رابطه با وضعیت تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان اظهار کرد:‌ یکشنبه هفته آینده بحث تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در صحن علنی مجلس بررسی می‌شود.

  وی افزود: ابعاد تخلفات صورت گرفته در صندوق ذخیره فرهنگیان وسیع است و دادستانی نمی‌تواند تمام جوانب آن را پیدا کند با تحقیق و تفحص می‌توان گزارش جامع‌تری را به فرهنگیان ارائه کرد.

  عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به اینکه یکی از ابعاد تخلفات صورت گرفته در بانک سرمایه است، گفت: شرکت‌هایی مانند پتروشیمی، ماشین‌سازی اراک و بانک سرمایه زیرمجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان هستند اما فعالیت اقتصادی آنها شفاف نیست.

  کوچکی‌نژاد عنوان کرد:‌ چند بار بحث تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در دوره‌های قبلی مجلس مطرح شد اما هر بار بنا به دلایلی آن را متوقف کردند هم‌اکنون دارای صندوق ذخیره حدود ۶ هزار میلیارد تومان است اما مشخص نیست این پول چگونه سرمایه‌گذاری می‌شود.

  به گزارش تسنیم، صندوق ذخیره فرهنگیان که در سال ۷۳ با هدف ارائه خدمت به‌ویژه در ایام بازنشستگی فرهنگیان پا به عرصه وجود گذاشت این روزها نه‌تنها در عرصه خدمت‌رسانی به مخاطبان خود ناکام مانده است که زمزمه‌های فساد مالی و دریافت پاداش‌‌ها و حقوق‌های نجومی از این صندوق به گوش می‌رسد.

  طی هفته‌‌های اخیر دادستان تهران از بازداشت ۵ نفر در ارتباط با صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داده است.

  منبع : تسنیم

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.