• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اجتماعی , مطالب برگزیده سایت » اورژانس ایران آماده پذیرش مصدومان یمنی است
  کد خبر : 1920117

  کولیوند خبر داد

  اورژانس ایران آماده پذیرش مصدومان یمنی است

  رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور گفت: ما در تمامی مناطق کشور آمادگی داریم که مصدومان یمنی را پذیرش کنیم. دکتر پیرحسین کولیوند با بیان اینکه هر انجام اقدام ضد بشری و تروریستی در دنیا همواره از سوی مردم جمهوری اسلامی ایران محکوم است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در کمک به…

  رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور گفت: ما در تمامی مناطق کشور آمادگی داریم که مصدومان یمنی را پذیرش کنیم.

  ۲۵
  دکتر پیرحسین کولیوند با بیان اینکه هر انجام اقدام ضد بشری و تروریستی در دنیا همواره از سوی مردم جمهوری اسلامی ایران محکوم است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران در کمک به مردم بی دفاع و مظلوم همواره پرچم دار و پیش قدم بوده است.

  رییس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی کشور با بیان اینکه ماهیت وجودی اورژانس انجام کمک های بشردوستانه است، افزود: ما در تمامی مناطق کشور آمادگی داریم که مصدومان یمنی را پذیرش کنیم.

  وی با اشاره به جنایات آل سعود در یمن، خاطرنشان کرد: با توجه به کمبود امکانات بهداشتی و پزشکی و درمانی در یمن و در بین مردم بی گناه، مرکز اورژانس جمهوری اسلامی ایران آمادگی خود را برای اعزام نیرو به یمن نیز اعلام می کند که در صورت نیاز این اقدام انجام می شود.

  دکتر کولیوند تصریح کرد: مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی دارای پرسنل و نیروهایی است که می توانند در مواقع بحرانی به خوبی انجام وظیفه کنند و از بار تلفات ناشی از بحران به وجود آمده بکاهند.

  وی با بیان اینکه بهره مندی مردم بی دفاع و مظلوم یمن از امکانات بهداشتی و درمانی یک حق آشکار است، تاکید کرد: ما در داخل کشور آماده پذیرش مصدومان یمنی هستیم و همچنین در صورت نیاز می توانیم نیروهای متخصص و مجرب را برای انجام اقدامات بشردوستانه بهداشتی و درمانی به یمن اعزام کنیم.

  رییس مرکز اورژانس کشور بار دیگر اقدامات وحشیانه رژیم آل سعود را محکوم و عنوان کرد: حمله این رژیم به عزاداران حسینی در ایام محرم یک اقدام به دور از انسانیت است که بیش از هر زمانی خوی وحشیانه این رژیم را نشان می دهد.

  کولیوند با بیان اینکه از وزارت امور خارجه کشور در راستای اعزام نیروهای اورژانس در راستای امدادرسانی به مصدومان یمنی به دنبال اقدامات تروریستی آل سعود خواستار همکاری هستیم، تصریح کرد: مرکز اورژانس کشور در کنار سایر ارگان های مرتبط آماده اعزام نیرو به یمن و انجام کمک های بشردوستانه در بین مردم مورد ظلم واقع شده یمنی است.

  منبع : باشگاه خبرنگاران

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.