• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » انصاری فرد: مسئولان در تغییر زمان بازی ایران و کره جنوبی کوتاهی کردند
  کد خبر : 1920031

  انصاری فرد: مسئولان در تغییر زمان بازی ایران و کره جنوبی کوتاهی کردند

    عباس انصاری فرد اظهار کرد: متاسفانه مسئولان فوتبال در دقیقه نود خواهان تغییر بازی ایران و کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی شدند و این موضوع را فیفا قبول نکرد. وی در ادامه عنوان کرد: برنامه بازی های مقدماتی جام جهانی از یک سال پیش تنظیم شده بود . اگر مسئولان زودتر برای…

   مسئولان در تغییر زمان بازی ایران و کره جنوبی کوتاهی کردند

   

  عباس انصاری فرد اظهار کرد: متاسفانه مسئولان فوتبال در دقیقه نود خواهان تغییر بازی ایران و کره جنوبی در مرحله مقدماتی جام جهانی شدند و این موضوع را فیفا قبول نکرد.

  وی در ادامه عنوان کرد: برنامه بازی های مقدماتی جام جهانی از یک سال پیش تنظیم شده بود . اگر مسئولان زودتر برای تغییر زمان بازی ایران و کره جنوبی اقدام می کردند ، به طور حتم فیفا هم با تغییر زمان این دیدار موافقت می کرد. به هر حال مسئولان در این زمینه کوتاهی کردند و باید جوابگو باشند.

  انصاری فرد بیان کرد: به نظرم بهتر بود که بازی ایران و کره جنوبی در شب عاشورا برگزار نمی شد و در روز دیگری انجام می شد تا مشکلی در این خصوص پیش نیاید.

  مدیر عامل سابق پرسپولیس تاکید کرد: یه طور حتم هواداران حرمت امام حسین را حفظ می کنند و نیاز به توصیه خاصی نیست، به هر حال امیدوارم تیم ملی با توسل به امام حسین بتواند این بازی را پیروز شود.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.