• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , ورزشی » نخستین کارت سبز تاریخ فوتبال در سری بی ایتالیا
  کد خبر : 1920022

  نخستین کارت سبز تاریخ فوتبال در سری بی ایتالیا

    به گزارش ایران ویج،به نقل از فوتبال ایتالیا، کمیته داوران مسابقات سری بی ایتالیا در ابتدای فصل از وجود کارتی جدید یعنی کارت سبز خبر داد. این کارت بر خلاف کارت های زرد و قرمز، برای تشویق بازیکن و ترغیب او به انجام بازی جوانمردانه داده می شود و بازیکنی که تعداد بیشتری از…

  نخستین کارت سبز تاریخ فوتبال

   

  به گزارش ایران ویج،به نقل از فوتبال ایتالیا، کمیته داوران مسابقات سری بی ایتالیا در ابتدای فصل از وجود کارتی جدید یعنی کارت سبز خبر داد. این کارت بر خلاف کارت های زرد و قرمز، برای تشویق بازیکن و ترغیب او به انجام بازی جوانمردانه داده می شود و بازیکنی که تعداد بیشتری از این کارت ها را دریافت کرده باشد، در انتهای فصل به عنوان بازیکن اخلاق انتخاب می شود.

  در یکی از بازی های سری بی ایتالیا گالانو اعتراف کرد که هیچ یک از بازیکنان ویرتوس انتلا پایشان به توپ نخورده و داور به اشتباه کرنر اعلام کرده است. سپس داور به این بازیکن که با صداقت این مطلب را بیان کرد، به نشانه بازی جوانمردانه کارت سبز نشان داد.

  رئیس لیگ سری بی ایتالیا در این باره بیان کرده است : ” این کارت ها سمبولیک هستند و در راستای این طراحی شده اند که بازیکنان را ترغیب به انجام کار جوانمردانه در بازی های کنیم. به نظر ما فوتبال به فعالیت های مثبت این چنینی نیاز دارد.”

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.